Erotický horoskop: Škorpión

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Škorpión sú vášniví a asertívni. Sú sebaistí a často sa rozhodujú na základe presných informácií, ktoré sú podložené výskumom. Škorpión je veľký vodca, ktorý si je vždy vedomý tejto situácie a tiež je veľmi vynaliezavý.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Rak a Ryby. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Býkom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Škorpión sú pre ostatných veľkou záhadou. Sexualita je ich najmocnejšou silou a tým pádom priťahuje mužov kdekoľvek a kedykoľvek. Škorpióni vedia, čo chcú a keď sa pozrú na muža, hneď vedia, že to je ten pravý pre ne. Neboja sa s človekom intímne zblížiť. Občas si ale svoje znalosti nechávajú pre seba. Vášeň je niečo, čo vo vzťahu Škoprióna a iného znamenia nikdy nebude chýbať. Taktiež potrebujete romantiku v podobe zmyselných vôní, dotykov a éterických olejov. Očakávate, že každý zväzok bude trvať večne a budete pracovať veľmi tvrdo, aby ste to dosiahli. Škorpión je veľmi dominantné znamenie a potrebuje veľa pozornosti a pocit istoty.

Na sex má Škorpión chuť vždy a niekedy sa správa ako dravé zviera a svoju „korisť“ loví. V posteli vždy vyžaduje niečo viac. Má veľa energie a jeho žiadostivosť je takmer neuspokojiteľná. Často môže byť Škorpión až trúfalý a tak trochu tvrdý. Má rád pocit, že je fyzicky silnejší ako partner. Je sebavedomý a nepotrebuje žiadne rady. Sex je pre vás veľmi dôležitou súčasťou života.

Obľúbená sexuálna poloha:

Škorpión sa nebráni žiadnym technikám a obľubuje orálny sex. Miluje sa pri všetkých polohách a pokojne aj odzadu v kúpeľni. Hlavným cieľom je dosiahnuť čo najväčšiu rozkoš. Jediné, na čo ho nenahovoríte je, prerušovaný sex.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články