Erotický horoskop: VÁHY

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Váh sú pokojní a spravodliví a nemajú radi, keď sú sami. Partnerský život je pre Váhy veľmi dôležitý, a to z hľadiska mentality, rozvoja a spolupráce. Váhy sú vzdušné znamenie, prejavujú sa najmä prostredníctvom svojho intelektu a bystrej mysle.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Blíženci a Vodnár. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Rybami

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Váhy sú pre ostatných večnou záhadou. Často sa cítia byť bezmocní a túžia po tom, aby ich niekto zachránil a oslobodil od stereotypu. Váhy sú zvodné a láskavé. Šarmantné pohľady od mužov ich však nezmätú a dokážu im odolávať. Od mužov, ktorí neprejavia svoje inteligenčné schopnosti, sa odvracajú. Váhy veria, že láska je o obete. Vyžadujú, aby sa im partner celý obetoval, a to najmä vtedy, ak vzťah už prerástol vo veľkú lásku. Váhy potrebujú romantiku a dôkaz dobrých spôsobov. Sťažnosti svojho partnera vydrží počúvať naozaj len krátku dobu. Ak vo vzťahu nie je spokojná, odchádza z neho a hľadá ďalej. Váhy sú inteligentné a dominantné, no nie drsným alebo hrubým spôsobom. Harmónia je pre ne dôležitá a v oblasti sexu potrebujú pozornosť a citlivosť.

Váhy radi robia radosť svojim polovičkám. Ak sú dostatočne ovplyvnené a motivované, môžu sa zbaviť svojich zábran. Predohrám však nechajte voľný priebeh, až vtedy sa Váhy dokážu naplno prejaviť. Váhy majú veľkú predstavivosť a aj dobrú intuitívnu schopnosť. Dokážu predvídať reakciu svojho partnera a vytušiť, čo ho láka najviac. Vášeň u nich nevyprchá po piatich minútach a sex je pre nich udalosť, nie šport.

Obľúbená sexuálna poloha:

Váhy milujú maznanie pred a aj po samotnom milovaní. Sú nežné a ak im ešte pred milovaním prezradíte svoje túžby, radi vám ich splnia. Nemajú radi prikazovanie a skutky, ktoré obmedzujú ich slobodu. Nie sú však tak celkom verné. Čo sa priameho styku týka, vernosť je pre ne dôležitá. Platonicky však dokážu milovať niekoľko osôb naraz. Pre ženy sú príťažliví nebezpeční muži, ktorí sa neboja v živote urobiť aj ťažké rozhodnutia. Váhy radi striedajú rôzne polohy, no venujú sa aj bozkom celého tela a zmyselnej masáži. Sú to ohľaduplné milenky, ktoré poznajú mnoho štýlov a techník. Radi sa prispôsobujú. Pozor však na ich vernosť.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články