Týždenný horoskop pre znamenie LEV

Michal Blaško

lev

Článok pokračuje pod videom ↓

Rady by ste absolvovali nejaké dobrodružstvo. Ste veľmi otvorená osoba, ktorá rada nasáva všetko, čo je okolo vás. Želajte si na Vianoce nejaký zážitkový pobyt.

Vzťahy: Vo vzťahovej oblasti sa nenechajte vyprovokovať ničím a nikým. Vyhýbajte sa zbytočným konfliktom a snažte sa o pokoj v partnerskom vzťahu, v rodine, i medzi priateľmi. Postupne vás prepadne správna sviatočná nálada, ktorá vygraduje po 20. decembri.

Práca: V práci nebude všetko také, ako ste si priali. Skúste brať situácie, ktoré nastanú trochu pokornejšie a s úctou. Nie vždy je váš šťastný deň a nie vždy sa vám všetko podarí tak, ako chcete. Nestrácajte hlavu, čakajú vás lepšie dni.

Zdravie: Tento týždeň vás budú cšetky choroby obchádzať a aj drobná nádcha z minulého týždňa bude minulosťou. Nezabúdajte na teplo. Teplé oblečenie nestačí, doma sa určite prykryte dekou.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia LEV

Základné údaje:

Element: oheň

Vládnúce vesmírne teleso : Slnko

Farby: biela, červená

Šťastný deň: nedeľa

Šťastné čísla: 1, 4, 10, 13, 19, 22

Najlepšie si rozumie s: Baran, Strelec

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Leva sú rodenými vodcami. Sú dramatickí, tvoriví,  sebavedomí, dominantní a len veľmi ťažko im odoláme. Či už ide o prácu alebo rodinu a priateľov, môžu dosiahnuť… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: LEV… prečítať erotický horoskop

Najnovšie články