Týždenný horoskop pre znamenie LEV

Michal Blaško

lev

Rady by ste absolvovali nejaké dobrodružstvo. Ste veľmi otvorená osoba, ktorá rada nasáva všetko, čo je okolo vás. Želajte si na Vianoce nejaký zážitkový pobyt.

Vzťahy: Vo vzťahovej oblasti sa nenechajte vyprovokovať ničím a nikým. Vyhýbajte sa zbytočným konfliktom a snažte sa o pokoj v partnerskom vzťahu, v rodine, i medzi priateľmi. Postupne vás prepadne správna sviatočná nálada, ktorá vygraduje po 20. decembri.

Práca: V práci nebude všetko také, ako ste si priali. Skúste brať situácie, ktoré nastanú trochu pokornejšie a s úctou. Nie vždy je váš šťastný deň a nie vždy sa vám všetko podarí tak, ako chcete. Nestrácajte hlavu, čakajú vás lepšie dni.

Zdravie: Tento týždeň vás budú cšetky choroby obchádzať a aj drobná nádcha z minulého týždňa bude minulosťou. Nezabúdajte na teplo. Teplé oblečenie nestačí, doma sa určite prykryte dekou.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia LEV

Základné údaje:

Element: oheň

Vládnúce vesmírne teleso : Slnko

Farby: biela, červená

Šťastný deň: nedeľa

Šťastné čísla: 1, 4, 10, 13, 19, 22

Najlepšie si rozumie s: Baran, Strelec

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Leva sú rodenými vodcami. Sú dramatickí, tvoriví,  sebavedomí, dominantní a len veľmi ťažko im odoláme. Či už ide o prácu alebo rodinu a priateľov, môžu dosiahnuť… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: LEV… prečítať erotický horoskop

0
Komentovať