Každé znamenie zverokruhu má jeden super tajný rys osobnosti. Ktorý je ten váš?

Lucia Mužlová

higherperspectives.com

Všetci máme nejaké charakteristické osobnostné črty. Podľa konštalácie planét a hviezd však dokážeme predpovedať, čo majú ľudia narodení v rovnakom znamení spoločné. Tu prichádza na rad astrológia. Každé znamenie zverokruhu má aj isté skryté či tajné črty. Čítajte ďalej a zistite, ktorá tajná črta je typická práve pre vás.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prečítali ste si už horoskop na tento týždeň? Čo sa vám z neho splnilo? Dajte nám vedieť v komentároch.

Strelec

znameniecrty1
higherperspectives.com

Nemá rád pocit spútanosti. Vždy a za každých okolností ste pripravení všetko nechať tak a ísť za dobrodružstvom. Len veľmi ťažko fungujete v záväznom vzťahu.

Kozorožec

znameniecrty2
higherperspectives.com

Zo všetkých znamení zverokruhu je práve Kozorožec to najúspešnejšie. Každý deň ste orientovaní na nejaký cieľ, ktorý sa snažíte zo všetkých síl naplniť. Akonáhle niečo začnete, musíte to vždy dokončiť, aj keď by to malo trvať dlhšie. Nezabúdajte však na svojho partnera. Dajte mu pocítiť, že je pre vás dôležitejší ako práca.

Vodnár

znameniecrty3
higherperspectives.com

Ste milujúci človek. Niekedy sa vďaka tomu cítite odlišne od ostatných ľudí, no tajne ste za to radi. Ste veľký filantrop, ale nepotrebujete to neustále vyjadrovať honosnými spôsobmi.

Ryby

znameniecrty4
higherperspectives.com

Máte umeleckú dušu. Milujete spev, tanec, pohyb, maľovanie, či herectvo. Je bežné, že sa nechávate unášať svojou fantáziou, no nemôžete si pomôcť. Vaše myšlienky a vaša hlava je plná farieb, pekných miest a čarovných zážitkov.

Baran

znameniecrty5
higherperspectives.com

Máte neustálu potrebu niečomu alebo niekomu šéfovať. Vždy chcete byť na čele nejakej skupiny. Mali by ste zamyslieť nad tým, či stojí vždy za to ísť si za svojim cieľom aj cez mŕtvoly.

Býk

znameniecrty6
higherperspectives.com

Na svojej ceste životom ste dosť tvrdohlavý, no nič iné sa od vás ako od Býka neočakáva. Ste veľmi romantická duša a svojich blízkych radi obdarúvate rôznymi darčekmi. Máte cit a zmysel pre lásku ku všetkým pekným veciam na svete.

Blíženci

znameniecrty7
higherperspectives.com

Blíženci majú v rukávoch vždy veľmi presvedčivé argumenty. Ľuďom vždy hovoria to, čo chcú počuť, no niekedy sa to môže zvrtnúť a poviete presne to, čo počuť nechcú. Len ťažko viete kontrolovať svoje slová, no je dôležité, aby ste si dali záležať na tom, že to budú slová láskavé.

Rak

znameniecrty8
higherperspectives.com

Ste nesmierne empatický človek, no často sa vám stáva, že ste z toho na konci dňa vyčerpaný. Nielenže vnímate svoje emócie, navyše sa na vás ľahko prenesú aj emócie druhých ľudí, čo nie je vždy ľahké. Doprajte si čas pre seba a snažte sa tieto emócie spracovať postupne, ale zároveň aj dôkladne. Na konci dňa sa vždy zbavte negatívnych myšlienok.

Lev

znameniecrty9
higherperspectives.com

Ste očarujúca osobnosť, no nemáte radi, keď vám niečo alebo niekto stojí v ceste za vaším cieľom. Ak máte vedľa seba partnera, je pravdepodobné, že sa častejšie hádate, prípadne rozchádzate a schádzate. Kým neprídete na to, čo v živote naozaj chcete, ďalej sa nepohnete.

Panna

znameniecrty10
higherperspectives.com

Ste veľmi dobrosrdečný človek, ktorý pôsobí seriózne a s nohami pevne na zemi. Často odmietate spoločenské akcie a radi trávite čas doma sám so sebou. Radšej trávite čas s priateľmi, ktorých poznáte, pretože vás nerozptyľujú neznámi ľudia okolo vás.

Váhy

znameniecrty11
higherperspectives.com

Ste veľmi vyrovnaný a rozumný človek a vždy sa hlavne snažíte jednať spravodlivo. Ľudia vás často môžu označovať za človeka chladného, no to nie je pravda. Jednoducho nevidíte žiadny dobrý dôvod, prečo by ste mali nasledovať svoje srdce, keď je vaša hlava lepšou voľbou.

Škorpión

znameniecrty12
higherperspectives.com

Vždy hľadáte pravdu a bojujete za ňu. Tiež dokážete veľmi ľahko odhaliť klamára. Ste vášnivý človek, no niekedy ste až príiš zameraný na negatívne veci, čo vedie k žiarlivosti a posadnutosti.

zdroj: babskeveci.k (Lucia M.), higherperspectives.com

Najnovšie články