Týždenný horoskop pre znamenie STRELEC

Michal Blaško

strelec

Článok pokračuje pod videom ↓

Potrebujete pomoc alebo radu? Nebojte sa poprosiť priateľov a rodinu o rady. Tento týždeň vás poteší dobrá kniha alebo pekný film.

Vzťahy: Tento týždeň sa vaša citlivosť vyplatí. Pomôžete svojmu partnerovi v ťažkom období a ak vás niekto poprosí o radu, dobre mu poradíte. Ak sa chystáte na nákupy vianočných darčekov, uistite sa, že na nikoho nezabudnete. Rodina vás potrebuje viac ako kedykoľvek predtým.

Práca: V pracovnej sfére tento týždeň Saturn stále stráži, takže sa nemusíte báť, že zablúdite v sieti podvodov, ak ich ale sami nechcete živiť. Neodraďte sa zdanlivým nedostatkom času. Planéta Merkúr podporuje seriózne jednania.

Zdravie: Pozor na bolesť kĺbov a chrbtice. Ak si nedoprajte viac oddychu, môžete cez sviatky trpieť veľkými bolesťami krížov.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia STRELEC

Základné údaje:

Element: oheň

Vládnúca planéta : Jupiter

Farby: fialová, červená, ružová

Šťastný deň: štvrtok

Šťastné čísla:  3, 12, 21, 30

Najlepšie si rozumie s: Baran, Lev

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Strelec sú zvedaví a energickí. Strelec je veľký cestovateľ. Má otvorenú myseľ a filozofický pohľad na život ho motivuje k tomu, aby “blúdil” po celom svete a hľadal zmysel života. Strelci sú extroverti, vždy optimistickí a nadšení. Sú to ľudia, ktorí… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: Strelec… prečítať erotický horoskop

Najnovšie články