Týždenný horoskop pre znamenie VODNÁR

Michal Blaško

vodnar

Článok pokračuje pod videom ↓

Ste veselá osoba, ktorá sa rada smeje a má rada dobrý humor. Aj preto vás pod stromčekom poteší niečo zábavné. Taktiež ste pôžitkár a preto si pod stromčekom nájdete možno aj kvalitný parfém.

Vzťahy: Tento týždeň síce nastanú nejaké problémy vo vzťahu, no vy si zo všetkým hravo poradíte. Niekedy sa vám podaria aj trochu netradičné riešenia. Využite predvianočné dni aby ste dali do poriadku narušené vzťahy. Planéta Venuša síce vám veľmi nepraje, ale iným dodáva fantáziu. Celý december by mala posielať krásny vplyv citov a pohody.

Práca: V práci sa snažte využiť svoju aktivitu. Bude sa vám dariť, len je potrebné chopiť sa každej príležitosti. Malé nedorozumenia síce hrozia, no nebude to nič vážne. Zamylsite sa nad tým, ako budete pokračovať. Chcete zmeniť prácu? Tento týždeň je ideálny čas na to, aby ste totot rozhodnutie urobili.

Zdravie: Tento týždeň sa menšie zdravotné problémy môžu dostaviť v oblasti trávenia, preto si dávajte pozor na to, čo jete. Doprajte si veľa zelenej zeleniny, ktorá je na trávenie ideálna.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia VODNÁR

Základné údaje:

Element: vzduch

Vládnúca planéta: Urán

Farby: modrá, zelená, sivá, čierna

Šťastný deň: sobota

Šťastné čísla: 4, 8, 13, 17, 22, 26

Najlepšie si rozumie s: Blíženci, Váhy

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Vodnára sú väčšinou tichí a plachí, no na druhej strane môžu byť aj veľmi energickí a výstrední. V oboch prípadoch sa však jedná o hlbokých mysliteľov a vysoko intelektuálnych ľudí, ktorí sú vždy ochotní pomôcť druhým. Sú schopní vidieť riešenia bez toho, aby boli do problémov príliš zainteresovaní a dokážu veľmi ľahko vyriešiť akýkoľvek problém. Hoci sa môže zdať, že prekypujú dostatkom energie, niekedy potrebujú tráviť čas osamote, ďaleko od všetkého, s cieľom obnoviť svoju silu. Vodnári sa na svet pozerajú… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: VODNÁR… prečítať erotický horoskop

 

Najnovšie články