Charakteristika znamenia: STRELEC

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: oheň

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúca planéta : Jupiter

Farby: fialová, červená, ružová

Šťastný deň: štvrtok

Šťastné čísla:  3, 12, 21, 30

Najlepšie si rozumie s: Baran, Lev

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Strelec sú zvedaví a energickí. Strelec je veľký cestovateľ. Má otvorenú myseľ a filozofický pohľad na život ho motivuje k tomu, aby „blúdil“ po celom svete a hľadal zmysel života. Strelci sú extroverti, vždy optimistickí a nadšení. Sú to ľudia, ktorí milujú zmeny. Sú schopní transformovať svoje myšlienky do konkrétnych akcií a urobia čokoľvek, aby dosiahli svoje ciele.

charakt1
topmattressreviews.net

Rovnako ako aj ostatné ohnivé znamenia, aj Strelci potrebujú byť neustále v kontakte so svetom a potrebujú v živote neustále niečo zažívať. Vládnúca planéta je Jupiter, najväčšia planéta celého zverokruhu. Ich nadšenie nepozná medze, a preto majú ľudia narodení v znamení Strelec veľký zmysel pre humor a sú naozaj intenzívne zvedaví.

Sloboda je ich najväčší poklad, pretože jedine tak môžu voľne cestovať a objavovať rôzne kultúry a filozofie. Vzhľadom na ich poctivosť, Streleci sú často netrpezliví a netaktní, najmä keď je potrebné niečo niekomu povedať alebo niečo urobiť. Preto sa celý život učia tolerancii a takisto sa učia vyjadrovať taktným, spoločenským a prijateľným spôsobom.

Láska a sex:

charakt.2
hdnicewallpapers.com

Ľudia narodení v znamení Strelec sú veľmi hraví a vtipní, čo znamená, že podobne vyzerá aj ich partnerský život. Partneri, ktorí sú rovnako otvorení, im vyhovujú najmä preto, že sú zároveň aj vášniví a expresívni. Strelci idú do každej akcie a v živote sa neboja vyskúšať naozaj všetko.

Medzi láskou a sexom majú len veľmi tenkú hranicu. V spálni môžu prejaviť hneď niekoľko tvárí. Keď sú však naozaj zamilovaní, sú veľmi lojálni, verní a oddaní. Od partnera vyžadujú rovnakú intelektuálnu rovinu a citlivosť.

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Strelec je veľmi zábavný a vždy obklopený priateľmi. Ľudia narodení v tomto znamení sa neustále usmievajú a užívajú si rozmanitosť života a kultúr, takže majú veľa priateľov po celom svete. Sú veľmi veľkorysí a sú to ľudia, ktorí vám nebudú dávať zbytočné prednášky a učiť vás životným lekciám. Pokiaľ sa jedná o rodinu, Strelec je veľký milovník všetkých jej členov a pre rodinu je ochotný urobiť čokoľvek.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Ľudia narodení v znamení Strelec si najskôr každú situáciu predstavia v mysli a až potom sa pustia do konania. Aby dosiahli svoj cieľ, pracujú na ňom dlhodobo a tvrdo. V každej situácii vedia, čo povedať a dokážu všetko takpovediac „predať“. Strelec potrebuje v práci dynamickú atmosféru a rád podporí akúkoľvek aktivitu. Najviac sa hodí na povolania ako: delegát, fotograf, výskumník, umelec, veľvyslanec a podobne. Strelci sú veľmi slobodomyseľní a v práci majú radšej voľnejšie tempo.

Strelec si svoje peniaze dokáže poctivo zarobiť, no zo svojej výplaty si aj čo-to dopraje. Strelec je považovaný za jedno z najšťastnejších znamení zverokruhu. Často sa stáva, že má šťastie aj v hazardných hrách, takže by si mal dávať pozor na to, aby nepodľahol tejto závislosti. Radi riskujú a pri risku sú veľmi optimistickí. Veria, že vesmír im poskytne všetko šťastie, ktoré potrebujú.

Významné osobnosti narodené v znamení Strelec:

Francisco Franco Nero, Mark Twain, Winston Churchill, Edith Piaf, Brad Pitt, Antonín Zápotocký, Miloš Forman, Hana Hegerová, Josef Abrhám, Rudolf Hrušínský.

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Strelec, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články