Charakteristika znamenia: RYBY

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: voda

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúca planéta: Neptún

Farby: fialová, lila, zelená

Šťastný deň: štvrtok

Šťastné čísla: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52

Najlepšie si rozumie s: Rak, Škorpión

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Rýb sú veľmi priateľskí a často sa ocitajú v spoločnosti veľmi odlišných ľudí. Sú nesebeckí, vždy ochotní pomôcť druhým bez toho, aby dúfali, že za to dostanú niečo späť. Ryby sú vodné znamenie a toto znamenie sa vyznačuje najmä empatiou a vyjadrovaním emócií.

charakt1
topmattressreviews.net

Ich vládnúcou planétou je Neptún, takže Ryby sú veľmi intuitívne a majú veľký umelecký talent. Neptún je spojený s hudbou, takže u Rýb sa hudobný talent prejavuje už v rannom detstve. Sú veľmi veľkorysí, súcitní, verní a starostliví. Ľudia narodení v znamení Rýb majú intuitívne chápanie životného cyklu a vďaka tomu dosahujú dobrý citový vzťah s ostatnými ľuďmi. Narodení v znamení Rýb sú známi svojou múdrosťou, no pod vplyvom Uránu na seba niekedy môžu vziať na seba úlohu mučeníka, aby na seba upútali pozornosť. Ryby nikdy nikoho neodsudzujú a vždy dokážu odpúšťať. Jedná sa o znamenie, kde sú jeho nositelia veľmi tolerantní. Jedná sa o najtolerantnejšie znamenie zverokruhu.

Láska a sex:

charakt2
hdnicewallpapers.com

Hlboko vo svojich srdciach sú Ryby nenapraviteľní romantici. Sú veľmi lojálni, jemní a bezpodmienečne štedrí k svojim partnerom. Ryby sú vášniví milenci, ktorí majú potrebu cítiť skutočné spojenie so svojimi partnermi. Krátkodobé vzťahy a zážitky pre ne vôbec nie sú typické. V láske a vzťahu sú niekedy až slepo lojálni a veľmi starostliví.

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Keďže sú jemné a láskavé, môžu byť Ryby tými najlepšími priateľmi, akí existujú. V skutočnosti často kladú dôraz na naplnenie potrieb svojich blízkych a priateľov, pred tými svojimi. Sú oddaní a súcitní. Kedykoľvek sa vyskytne v rodine alebo medzi priateľmi nejaký problém, neváhajú a urobia všetko, čo je v ich silách, aby sa vyriešil. Ryby sú hlboko intuitívne a dokážu vycítiť, keď je niečo v neporiadku ešte predtým, ako sa to vôbec stane. Sú veľmi expresívne a neváhajú vyjadriť svoje pocity. Očakávajú, že aj ostatní k nim budú otvorení. Komunikácia s blízkymi je pre ne veľmi dôležitá.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Ryby sú veľmi intuitívne a zasnené. Najlepšie sa cítia v situáciách, kde sa môže naplno prejaviť ich kreativita alebo keď môžu konať nezištné dobro, a preto často podporujú rôzne charitatívne projekty. Povolania, ktoré sa pre ne najviac hodia, sú napríklad: advokát, architekt, veterinár, hudobník, sociálny pracovník a dizajnér. Vychádza to aj z potreby konať zmeny v živote druhých, pričom radi pomôžu, aj keď by to znamenalo prekročenie hraníc. Toto znamenie je veľmi pracovité a na Ryby sa vždy môžete stopercentne spoľahnúť.

Často sa stáva, že peniazom neprikladajú veľkú váhu. Zvyčajne sa skôr zameriavajú na zážitky, skúsenosti, sny a ciele. Vždy sa ale snažia mať dostatok peňazí na ich plnenie. Pri tomto znamení sa jeho nositelia delia na dve polovice. Jedna je schopná míňať pomerne veľa peňazí a potom je tu protipól, kde je druhá polovica tak trochu skúpa na peniaze. Koniec koncov, vždy im ale ostane dostatok peňazí na to, aby mohli viesť normálny život.

Významné osobnosti narodené v znamení Ryby:

Frederic Chopin, Elizabeth Taylor, Galileo Galilei, Bruce Willis, Marlon Brando, Albert Einstein, Bedřich Smetana, Michelangelo, Martin Dejdar, Eva Vejmělková, Olga Schoberová, Lucie Vondráčková, Jiří Menzel.

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Ryby, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články