Týždenný horoskop pre znamenie RYBY

Michal Blaško

ryby

Článok pokračuje pod videom ↓

Tento rok si Vianoce užijete najviac vtedy, ak ich budete tráviť so svojimi blížnymi. Plány si urobte už teraz a uvidíte, že budú naozaj čarovné.

Vzťahy: Práve tento týždeň je vhodný na zásadné a dôležité rozhovory a rozhodnutia. Sadnite si so svojimi blízkymi a rozhovorte sa o svojich problémoch. Nájdete u nich pochopenie, láskavosť a aj pomoc. Nebojte sa vypýtať si pomocnú ruku, keď ju najviac potrebujete. Pomalými, ale zato uváženými krokmi by ste mohli oveľa viac dosiahnuť, ako inokedy.

Práca:  V práci by ste mali začať spolupracovať s kolegami. Uvedomte si, že vás názor nie je jediný a ani najdôležitejší. Vytvorte si prijémnú pracovnú atmosféru a uvidíte, že všetko pôjde ľahšie.

Zdravie: Tento týždeň vás môžu potrápiť črevné problémy. Dbajte na to, čo jete a doprajte si veľa zelenej zeleniny a semien.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia RYBY

Základné údaje:

Element: voda

Vládnúca planéta: Neptún

Farby: fialová, lila, zelená

Šťastný deň: štvrtok

Šťastné čísla: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52

Najlepšie si rozumie s: Rak, Škorpión

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Rýb sú veľmi priateľskí a často sa ocitajú v spoločnosti veľmi odlišných ľudí. Sú nesebeckí, vždy ochotní pomôcť druhým bez toho, aby dúfali, že za to dostanú niečo späť. Ryby sú vodné znamenie a toto znamenie sa vyznačuje najmä… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: RYBY… prečítať erotický horoskop

Najnovšie články