Charakteristika znamenia: RAK

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: voda

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúce vesmírne teleso : Mesiac

Farby: oranžová, biela

Šťastný deň: pondelok

Šťastné čísla: 2, 7, 11, 16, 20, 25

Najlepšie si rozumie s: Škorpión, Ryby

Vlastnosti:

Rak je hlboko intuitívne a sentimentálne znamenie. Rak je jedno z najnáročnejších znamení zverokruhu. Nositelia tohto znamenia sú veľmi emocionálni a citliví, pričom sa starajú hlavne o svoju rodinu a domov. Sú sympatickí a veľmi lipnú na ľuďoch, ktorí ich obklopujú. Tiež sú veľmi lojálni a empatickí, sú schopní sa vcítiť do vašej bolesti a utrpenia.

charakt1
topmattressreviews.net

Vládnuce vesmírne teleso Mesiac ich veľmi ovplyvňuje. Počas striedania jednotlivých fáz mesačného cyklu sa u Raka môže prehlbovať akési vnútorné tajomstvo a vytvárajú si prchavé citové vzory, pričom sú veľmi nepokojní a precitlivení. Najviac sa to prejavuje u malých detí. Prejavuje sa to rýchlymi zmenami nálad, sebectvom, manipuláciou druhými a záchvatmi hnevu. Rak je vždy ochotný pomôcť, a to preto, aby nedochádzalo ku konfliktom. Jednou z najväčších predností je permanentné odhodlanie. Nemajú nejaké veľké ambície, pretože sú spokojní a šťastní, pokiaľ majú milujúcu rodinu a harmonický domov. Často so svojimi kolegami jednajú ako s rodinnými príslušníkmi.

Láska a sex:

charakt2
hdnicewallpapers.com

Rak je veľmi emocionálne znamenie. Pokiaľ ide o lásku a romantiku, pocity sú pre nich veľmi dôležité. Sú jemní a láskaví, svoje city dokážu prejaviť bez nejakého hlbšieho premýšľania. Za partnerov si väčšinou volia osoby, ktoré ich dokážu plne pochopiť. Partner, ktorý je príliš povrchný a ambiciózny nie je pre nich vhodný. Sú verní a oddaní voči svojim dlhodobým partnerom a svoju lásku a náklonnosť prejavujú radi a najmä prostredníctvom hodnotných darov a slovného uznania. Milujú deti a rodinný život.

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Ľudia narodení v znamení Raka sú skvelí rodičia. Starajú sa o rodinu a domov a pohodlie domova pre nich predstavuje veľkú hodnotu. Sú hlboko sentimentálni a náchylní k usilovnému zachovaniu rodinnej spomienky. Milujú zdieľať svoje skúsenosti s rodinnými príslušníkmi.

Keď príde na priateľstvo, Raci sú vždy ochotní podať pomocnú ruku priateľstva, samozrejme, ak to nie je v rozpore s rodinnými povinnosťami. Svojich priateľov plne rešpektujú. Ľudia, ktorí sa radi socializujú, sú u nich na vrchole rebríčka v obľúbenosti. Keďže majú veľmi intuitívnu povahu, sú veľmi súcitní a niekedy sa vďaka tomu môžu dostať do konfliktov s inými ľuďmi.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Rak je v práci veľmi úspešný a usilovný. Ak je potrebné nejakú prácu dokončiť, vyhrnie si rukávy a pustí sa do toho. Ako jednotlivec je oveľa úspešnejší a podáva lepšie výkony. Nemá rád, keď je jeho práca ostro sledovaná. Dobre sa uchytia ako zdravotné sestry, záhradníci, politici a novinári. Peniaze sú pre nich veľmi dôležité, pokiaľ ide o prácu. Peniaze zarábajú v podstate rýchlo, no rýchlo ich aj míňajú. Sú naklonení rôznym investíciám a neustále pozorujú, ako ich zárobok rastie zo dňa na deň. Sú veľmi vynaliezaví a dobrí v tom, čo robia.

Významné osobnosti narodené v znamení Rak:

Július Cézar, Ernest Hemingway, Meryl Streep, Karel Gott, Jan Neruda, Olga Havlová.

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Rak, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články