Vzťah s Pannou je len pre vyvolených. Toto je dôvod, prečo patrí medzi najlepšie znamenie zverokruhu

Lucia Horáková

Koniec leta patrí všetkým, čo sa narodili v znamení Panny. Práve toto zemné znamenie vládne zverokruhu v období od 24. augusta do 23. septembra a kraľuje mu prvá z planét, Merkúr, ktorá podporuje bystré myslenie, zmysel pre detail a za každých okolností stojí nohami pevne na zemi.

Práve Panna patrí medzi najlepších organizátorov spomedzi všetkých znamení a vďačí tomu svojmu rozumu, zmyslom pre poriadok a dokonalosťou. Jej veľkou prednosťou je zvládanie vyriešiť aj zložité problémy a z tohto dôvodu to v živote dotiahne ďaleko.

Ide o praktických a racionálnych ľudí, ktorí majú sklon k sebaobetavosti, pretože svoje vlastné záujmy kladú pod iné, dôležitejšie. Okrem toho sú bystrí, skromní, čistotní, precízni, pracovití, skeptickí s prísne racionálnym správaním. Na druhej strane však môžu byť vypočítaví, malicherní, dokonca aj citovo chladní.

Ľudia narodení v znamení Panny môžu byť vďaka svojím vlastnostiam dobrými vedátormi, spisovateľmi, mechanikmi, technikmi či pracovať s ekonomikou. Vďaka svojej láske k práci a povinnostiam, sú vhodnými kandidátmi na obsadenie pozície v zdravotníctve, školstve, humanitárnej či právnej oblasti. Panna má pozitívny vzťah k prírode a preto uprednostňuje bývať v tichom prostredí.

Čo sa týka vzťahu, teší ju záujem Býka, Škorpióna a Raka, naopak s Levom sa neznesie kvôli jeho kritickej povahe.

Muž Panna

Muž narodený v znamení Panny nepatrí medzi veľkých zvodcov, zvádza decentne s nenápadným úsmevom, pričom jeho skromnosť a prieberčivosť mu bráni, aby striedal sexuálne partnerky. Hľadá skôr slušný vzťah, pričom túži po obetavej oddanosti rodine.

Od svojej partnerky vyžaduje, aby mala zmysel pre poriadok, racionálne uvažovala či vedela mu navariť jeho obľúbené jedlá. On ju naopak finančne zabezpečí, je jej verný a dokáže ju vo veľkej miere pochopiť. Na tú pravú, skutočnú lásku vie čakať aj roky. Aby  urobila naňho žena dojem, musí byť hlavne čistotná, taktná a vie používať rozum.

Žena Panna

Žena je obvykle hanblivá, pôsobí čisto a nevinne. Dokonale však pozná všetky ženské zbrane, čo bez váhania používa, ak vidí v mužovi potenciál na čistú lásku. Jej veľkou výhodou je, že ako jediná zo všetkých znamení dokáže byť praktická ale aj romantická, čo z nej robí skvelú partnerku.

Jej vysnívaný muž musí  byť dochvíľny, byť slušne vychovaný bez vulgárneho vyjadrovania, vždy upravený a čistotný. Hľadá skôr jemného, zdržanlivého muža, ktorý je maximálne zodpovedný.  Jej bystrému oku totiž neunikne ani jeden detail.

Pozri aj: Hviezda Hornej Dolnej má obrovský dôvod na radosť. Ďalšie dieťatko na ceste

Lucy, zodiacfire.com

0
Komentovať