Charakteristika znamenia: VÁHY

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: vzduch

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúca planéta : Venuša

Farby: modrá, zelená

Šťastný deň: piatok

Šťastné čísla: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Najlepšie si rozumie s: Blíženci, Vodnár

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Váh sú pokojní a spravodliví a nemajú radi, keď sú sami. Partnerský život je pre Váhy veľmi dôležitý, a to z hľadiska mentality, rozvoja a spolupráce. Váhy sú vzdušné znamenie, prejavujú sa najmä prostredníctvom svojho intelektu a bystrej mysle. Často sa inšpirujú dobrou knihou či filmom, o ktorých dokážu viesť nekonečné diskusie, a vďaka ktorým počas života stretnú mnoho zaujímavých ľudí.

charakt1
topmattressreviews.net

Vládnúca planéta Váh je Venuša, čo znamená, že sú milovníkmi krásnych vecí. Kvalita je pre nich vždy dôležitejšia ako kvantita. Často sú títo ľudia obklopení umením, hudbou a krásnymi miestami. Sú od prírody družní, a teda radi a často pracujú v tímoch.

Fascinuje ich bilancia a symetria. Váhy dávajú vždy prednosť spravodlivosti a rovnosti, netolerujú a doslova neznášajú nespravodlivosť a krivdu. Vyhýbajú sa všetkým typom konfliktov a preferujú mier, ktorý sa snažia aj udržiavať. Každú činnosť najradšej vykonávajú vo dvojici. Najväčším problémom je pre Váhy zvoliť si stranu alebo sa pre niečo rozhodnúť, keďže sú veľmi nerozhodné a váhavé. Občas zabúdajú, že majú svoj vlastný názor.

Láska a sex:

charakt2
hdnicewallpapers.com

Ľudia narodení v znamení Váhy preferujú život v partnerskom živote. Nájsť kompatibilného partnera je pre nich v živote prioritou. Váhy, ktoré už sú vo vzťahu, sa snažia udržiavať rovnováhu, spojitosť a harmóniu. To je pre nich to najdôležitejšie. Samota je pre Váhy veľmi neprirodzená a dokáže ich ľahko rozosmutniť. Ako milenci sú títo ľudia veľmi expresívni a kreatívni. Urobia všetko, čo je potrebné, aby potešili svojich partnerov. Ich očarujúca osobnosť a obetavosť z nich robí ideálnych partnerov. Rozumejú si takmer so všetkými a vždy sa snažia s každým vychádzať.

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Váhy sú zábavné a vždy ochotné pomôcť, čo z nich robí skvelých priateľov. Môžu mať sklony k akémusi oneskoreniu a tiež sú nerozhodní, no sú to naozaj úžasní priatelia, v ktorých spoločnosti si želá byť každý. Toto flexibilné znamenie miluje tráviť čas so svojou rodinou a priateľmi. Ak je potrebné zorganizovať nejaké stretnutie, nebudú váhať a pustia sa do toho. Váhy sú sociálne bytosti a vedia byť aj roztomilé. Dokážu vytvoriť harmonické prostredie, v ktorom si to skutočne užívajú. Keď príde na výzvy, Váhy vedia vyriešiť každý spor a každý problém, ktorý sa vyskytne.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Pre Váhy je udržiavanie rovnováhy asi to najdôležitejšie. Sú skvelí a veľkí vodcovia a tiež dokážu veľmi tvrdo pracovať, za čo sú odmenení extra privilégiami. V rozhodovacom procese u nich vždy zvíťazí pravda a spravodlivosť. Práca v tíme je pre nich ideálna a budujú si tak svoj sociálny charakter. Ľudia narodení v znamení Váhy dokážu byť veľmi presvedčiví a nadaní manipulátori.

Ak vyrazíte na nákupy s človekom, ktorý je v znamení Váh, najlepšie urobíte ak si na to vyhradíte naozaj veľa času. Keď príde na nákupy, Váhy proste veľa váhajú. Aj v šetrení a míňaní dokážu nájsť rovnováhu. Milujú dobré oblečenie a módu, takže ich často stretnete práve v nákupnom centre.

Významné osobnosti narodené v znamení Váhy:

Oscar Wilde, John Lennon, Sting, Luciano Pavarotti, Vladimír Menšík, Rudolf Hrušínský, Václav Havel, Vladimír Remek.

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Váhy, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články