Veľký indiánsky horoskop: Podľa dátumu narodenia nájdite svojho ochrancu a zistite viac o svojej osobnosti. Pravda vás môže prekvapiť!

Monizz

Indiáni mali odjakživa blízko k duchovným veciam, a o to skôr, že mnohí z nich sa duchovnu aj venovali. Boli šamani a mágii, nadpozemským a medzipriestorovým záležitostiam od prírody rozumeli. A tak vznikla aj indiánska charakteristika znamení. Pozrite sa, kam patríte podľa vášho dátumu narodenia.

Vydra (20. január až 18. február)

Farba: strieborná

Osobnostné črty: nezávislá a priateľská

Rozumie si s: havran, sokol a jeleň

pixabay.com

K znameniu vydry sa radia nezvyčajní ľudia, ktorí majú na svet svojrázny pohľad. Majú však aj dokonalú predstavivosť, sú inteligentní a kreatívni a vynikajú pred ostatnými. Sú veľmi vnímaví a dajú na intuíciu. Rovnako tak sú výborní priatelia, verní, úprimní a dôveryhodní. Ak hľadáte dobrého priateľa, rozhodne ho hľadajte v tomto znamení.

Vlk (19. február až 20. marec)

Farba: modrozelená

Osobnostné črty: jemný a veľkorysý

Rozumie si s: medveď hnedý a had

pixabay.com

Ľudia narodení v tomto indiánskom znamení sú vášniví a emotívni, milujú fyzicky aj duchovne, sú skvelými partnermi na dlhodobý vzťah. Dajú na reč srdca, radi filozofujú a sú ochotní poskytovať toľko lásky, koľko ich okolie potrebuje. Ako rodičia sú títo ľudia veľmi starostliví a svoje ratolesti si veľmi ostro strážia.

Sokol (21. marca až 19. apríla)

Farba: žltá a zelená

Osobnostné črty: výkonný a spontánny

Rozumie si s: losos a sova

pixabay.com

Títo ľudia sú rodení vodcovia, majú ostrú a múdru myseľ, sú chytrí a vedia sa správne rozhodovať aj v tom najväčšom napätí. Ide zväčša o pragmatické osobností. Neradi strácajú čas a neradi prichádzajú do cieľa inak, ako prví. Sú veľmi súťaživí, no paradoxne vedia dobre pracovať aj v tímoch. Vždy vedia, kedy je správny čas využiť príležitosť.

Bobor (20. apríla až 20. mája)

Farba: žltá a modrá

Osobnostné črty: metodický

Rozumie si s: hnedý medveď a hus

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení bobra sú veľmi zodpovední, flexibilní a ľahko sa prispôsobujú okolnostiam. Nerobí im problém riešiť komplikované situácie a všetko, čo robia, robia naplno. Sú veľmi strategickí a silní, v podnikaní sa im obvykle bez problémov darí a radi sa zapájajú do zápasov. Sú ostrí a súťaživí, no v súkromí veľmi lojálni, súcitní a veľkorysí.

Jeleň (21. mája až 20. júna)

Farba: žltá a modrá

Osobnostné črty: inteligentný a komunikatívny

Rozumie si s: vydra

pixabay.com

Jeleň v americkej mytológii predstavuje tvorivosť. A nie je to ďaleko od pravdy, pretože aj ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi tvoriví, inšpiratívni, častokrát aj vtipní a priateľskí. Vždy sú ochotní s okolím hovoriť a neboja sa problémy pomenovať. Nič nespratávajú pod koberec a majú prirodzenú inteligenciu na riešenie rôznych vecí. Títo ľudia sú vždy vítanými hosťami v každej spoločnosti.

Ďateľ (21. jún až 21. júl)

Farba: ružová

Osobnostné črty: sympatický a ochranársky

Rozumie si s: had, vlk a bobor

pixabay.com

Ďateľ je dobrým priateľom a vždy dokáže počúvať. Tak aj ľudia narodení v jeho znamení sú veľmi empatickí a majú schopnosť svojmu okoliu vždy porozumieť. Sú výborní poslucháči, no dokážu aj poradiť. Majú veľmi vyvinutý zmysel pre rozumné uvažovanie, no v žiadnom prípade im nechýba empatia. Budú na vašej strane vždy, keď to budete potrebovať a nezabudnú na to ani v prípade, že by ste sa vo veciach mýlili. Sú to totiž veľmi lojálni ľudia.

Losos (22. júl až 21. august)

Farba: červená

Osobnostné črty: hrdý a sebaistý

Rozumie si s: sova a sokol

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení lososa sú veľmi kreatívni, energickí a majú silne vyvinutú intuíciu. Sú však aj veľmi dôverčiví a radi sa nechávajú motivovať od iných. Na oplátku aj oni sú prirodzenými motivátormi a vzájomná interakcia ich v tomto smere úplne dobíja. Nadšenie, ktoré títo ľudia majú pre svet a pre život vás rýchlo nakazí. Nie sú to však žiadni zmätkovia, sú inteligentní a veľkorysí.

Medveď (22. august až 21. september)

Farba: hnedá a fialová

Osobnostné črty: skromný a praktický

Rozumie si s: hus a bobor

pixabay.com

Rozumný a pragmatický medveď je tým, koho každý volá, keď potrebuje poradiť. Aj ľudia narodení v jeho znamení oplývajú dobrými radami, empatiou, veľkým srdcom a sklonmi k veľkodušnosti. Sú však aj veľmi skromní a plachí. V americkej mytológii symbolizujú medvede lásku a veľkorysosť a podľa týchto atribútov dostalo aj znamenie pomenovanie. Medvede sú veľmi trpezlivé, zdržanlivé a verné.

Havran (22. september až 22. október)

Farba: modrá a hnedá

Osobnostné črty: očarujúci a priateľský

Rozumie si s: vydra a jeleň

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení havrana sú veľmi šarmantní a prirodzení. Majú vrodený inštinkt pre podnikanie, sú ľahko energickí, no veľmi často podliehajú zápalu vlastného idealizmu. Ten ich sem-tam dovedie do problémov, ale vždy sa z nich vedia sami a pomerne rýchlo vysekať. Radi kalkulujú a sú to taktici. V medziľudských vzťahoch sú však veľmi romantickí, pozorní a jemní.

Had (23. októbra až 22. novembra)

Farba: fialová a oranžová

Osobnostné črty: ambiciózny a impulzívny

Rozumie si s: vlk

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení hada majú veľký zmysel pre duchovné veci. Aj v indiánskej mytológii boli hady tradičným znakom šamanov. Sú naladení na éterickosť, sú dobrí duchovní vodcovia. Neoplývajú fyzickou silou, ale majú veľké liečivé schopnosti, často sú špičkovými lekármi a v ľuďoch vzbudzujú rešpekt. Sú trochu tajomní a nikdy sa človeku celkom neotvoria, ale v pozitívnych chvíľkach vedia byť veľmi vtipní a inšpiratívni.

Sova (23. novembra až 21. decembra)

Farba: zlatá a čierna

Osobnostné črty: dobrodružná a nezávislá

Rozumie si s: losos a sokol

pixabay.com

Sovy sú veľmi prispôsobiví a jednoduché. Presne takí sú aj ľudia narodení v tomto znamení. Neradi veci komplikujú, sú prirodzení a príjemní a vynikajúci priatelia. Nemajú radi konflikty a zďaleka sa im vyhýbajú. Milujú dobrodružstvo a majú priveľa energie. Do vecí sa často hrnú bezhlavo a keď náhodou narazia na problémy, často od nich jednoducho odletia. Všestrannosť a citlivosť je ich výsadou.

Hus (22. decembra až 19. januára)

Farba: biela a strieborná

Osobnostné črty: vážna a spoľahlivá

Rozumie si s: hnedý medveď, bobor a havran

pixabay.com

Ak potrebujete s niečím pomôcť, rozhodne požiadajte o pomoc človeka narodeného v znamení husi. Títo ľudia sú veľmi ambiciózni a perfekcionistiskí, milujú poriadok a všetko hravo vyriešia. Majú vysoké ciele a vždy ich dosiahnu. Veľa zvládnu a všetko stíhajú s neuveriteľným tempom. Sú súťaživý, ale aj láskyplní. Vo vzťahu sú veľmi vášniví a zmyselní.

Pozri aj: TEST: Zviera, ktoré uvidíte na obrázku ako prvé vám prezradí, aký typ duše máte

zdroj: babskeveci.sk (M)

1
Komentovať