Toto je hodnotenie najbohatších znamení zverokruhu. Ryby väčšinou vôbec nevedia, ako k peniazom prišli

Monizz

Astrológovia tvrdia, že hviezdy ovplyvňujú všetko. Znamenie, v ktorom ste sa narodili, vie teda ovplyvniť aj vašu schopnosť zarobiť si peniaze, prípadne padnúť na samé dno. Dnes prinášame astrologický zoznam znamení, ktoré sú schopné zarobiť si na seba nevedno ako, až po tie, ktoré k peniazom prídu ako slepé kura k zrnu.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Strelec

Strelci obsadili posledné miesto v rebríčku schopných ľudí. Peňazí vedia mať veľa, no majú večne nedostatok času na ich šetrenie, preto bez rozmyslu utrácajú. Povahy, ktoré navyše neobsedia na jednom mieste, majú problémy udržať si aj zamestnanie. Majú tendenciu meniť pracovné pozície, čo im v jednom momente môže priniesť krokodílie slzy.

pixabay.com

Vodnár

Vodnári podľa astrológov nevedia zarobiť veľa peňazí, pretože sa o to jednoducho nesnažia. Uspokoja sa s akýmkoľvek zamestnaním, hlavne, že niečo z neho potečie. Radšej si nájdu finančne úspešnejšieho partnera či partnerku a pomaly sa nechávajú unášať prúdom.

pixabay.com

Ryby

Ryby sú na desiatom mieste v rebríčku, pretože predstavitelia tohto znamenie sa k peniazom väčšinou dostanú úplnou náhodou. Vo všeobecnosti ryby nie sú veľmi zárobkovo schopné, pretože aj keď zarobia veľa, ešte viac pomíňajú. Drahé a značkové veci sú pre nich často dôležitejšie ako chlieb na stole.

pixabay.com

Váhy

Váhy sú presvedčené, že majetky a cennosti nemajú žiaden zmysel a vynakladanie úsilia na zarobenie peňazí je pre nich stratou času a duchovných hodnôt. Opovrhujú bohatými ľuďmi a väčšie potešenie nachádzajú v iných radostiach života. Ak majú dobrú prácu, ktorá im vynáša a navyše ich aj baví, peniaze vedia pekne ušanovať. No ak nie, nič si z nedostatku financií nerobia.

pixabay.com

Blíženci

Vzletní blíženci, podobne ako váhy, z nedostatku hlavu v smútku nemajú. Ak ale majú príležitosť, chopia sa jej a vedia si zarobiť už celkom slušný balíček. Tajomstvo tkvie v ich nápaditosti, ale aj prispôsobivosti okolnostiam. Blíženci jednoducho vedia kde, kedy a ako sa zachovať. Mimo to však peniaze pokladajú za zbytočnosť – veď načo je bohatstvo, ak si nemáte s kým potrkotať?

pixabay.com

Býk

Zástupcovia tohto znamenia peniaze milujú. A tak, ako ich milujú, si ich vedia aj zarobiť. Sú to schopní a finančne často sebestační a nezávislí ľudia, ktorých práca baví a nikdy nejdú do niečoho, čo by im neprinášalo potešenie. Ich zarábanie je akýmsi prirodzeným procesom, žiadne veľké úsilie vynakladať nemusia.

pixabay.com

Lev

Lev je medzi zvieratami skutočný kráľ a tak, ako si vie získať poddaných, vie si nahromadiť aj celkom pekné imanie. Levy sa nikdy neradia k žobrákom, a ak ich aj náhodou v živote postretne materiálny nezdar, v budúcnosti sa ho snažia za každú cenu zmazať zo života a vykonať nápravu. Levy si okrem iného aj celkom doprajú. Najmä toho kvalitného.

pixabay.com

Rak

Pre raka sú peniaze životne dôležité. Potrebuje ich a vôbec sa tým netají. Vie si ich aj zarobiť, no ešte lepšie vie dávať najavo, ako rád ich utráca na seba. Dopraje si všetky radosti, ktoré možno za peniaze kúpiť. Aj preto býva po duchovnej stránke trochu chudobný, v peňaženke však prievan pocíti len málokedy.

pixabay.com

Baran

Barani sú schopní ľudia, ktorí sa za peniazmi a majetkami radi naháňajú. Niežeby boli chamtiví, ale zo svojho až tak okato neposúvajú ďalej a často majú tendencie veci aj zhromažďovať. Okrem toho si však na seba vedia aj zarobiť. Ich húževnatosť a súťaživosť im zaručuje, že z nich nikdy nebudú darmožráči.

pixabay.com

Kozorožec

Kozorožce sú sporovlivé. Veľa zarábajú a veľa aj odkladajú. Míňajú len minimum a snažia sa svoj finančný majetok investovať a znásobiť. Preto často kupujú nehnuteľnosti, prípadne veci, ktoré im v budúcnosti bohatstvo ešte znásobia. Na vlastný rozvoj ale veľa peňazí nedajú, sú schopní šetriť aj na sebe. Zato iným rozdávajú neúrekom.

pixabay.com

Škorpión

Škorpióny sú znamenie, ktoré naozaj nepustí z ruky ani groš. Bez výčitiek svedomia môžeme povedať, že títo ľudia sú lakomí a peniaze neradi púšťajú z rúk. Teda s jednou výnimkou – na seba ich vedia minúť celkom slušne. Lenže si ich vedia aj vlastným úsilím a pracovitosťou zarobiť! Sú pripravení doslova na každú situáciu.

pixabay.com

Panna

Pre panny sú peniaze a majetky mimoriadne dôležité. Finančnou prosperitou si suplujú aj nefungujúce vzťahy či nedostatok duchovného rozvoja. Žiaľ, panny sú aj lakomé a len ťažko púšťajú mincu z dlane. Medzi pannami možno často nájsť mnohých miliardárov a verte, že ak sa im naozaj darí, nikdy ich nestretnete v lietadle cestovať druhou alebo treťou triedou.

Pozri aj: TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Prezradí to viac o úspechoch, ktoré vás v živote čakajú

zdroj: babskeveci.sk