Charakteristika znamenia: ŠKORPIÓN

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: voda

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúca planéta : Mars

Farby:medená, oranžová, červená

Šťastný deň: utorok

Šťastné čísla: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90

Najlepšie si rozumie s: Rak, Ryby

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Škorpión sú vášniví a asertívni. Sú sebaistí a často sa rozhodujú na základe presných informácií, ktoré sú podložené výskumom. Škorpión je veľký vodca, ktorý si je vždy vedomý tejto situácie a tiež je veľmi vynaliezavý.

charakt1
topmattressreviews.net

Škorpión je vodné znamenie a žije cez svoje emócie, ktoré sa nebojí ukázať. Aj keď emócie sú pre nich veľmi dôležité, prejavujú ich trochu odlišne ako ostatné vodné znamenia. V každom prípade si môžete byť istí, že Škorpión udrží vaše tajomstvo.

Mars je planéta, ktorá v tomto prípade symbolizuje transformáciu a regeneráciu a Škorpión je aj preto považovaný za kráľa zverokruhu. Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú známi svojim pokojným a chladným správaním a ich tajomným vzhľadom. Ľudia často hovoria, že Škorpióni sú divokí, a to pravdepodobne preto, lebo dobre chápu všetky pravidlá vesmíru. Niektorí ľudia v tomto znamení môžu pôsobiť staršie, než v skutočnosti sú. Sú skvelí vodcovia, pretože sú maximálne oddaní tomu, čo robia. Nemajú radi nečestnosť a častokrát sú podozrievaví. Aj preto sa celý život učia tomu, aby sa ostatným dokázali prispôsobiť. Sú to veľmi statočné osobnosti, a aj preto majú veľa priateľov.

Láska a sex:

charakt2
hdnicewallpapers.com

Ľudia narodení v znamení Škorpión sú jednými z najzmyselnejších ľudí, sú veľmi vášniví a intimita je pre nich veľmi dôležitá. Od partnerov očakávajú inteligenciu a poctivosť. Akonáhle sa Škorpión zamiluje, je veľmi oddaný a verný partner. Do vzťahu však vstupuje len veľmi opatrne, niekedy potrebuje viac času na to, aby si vybudoval dôveru a rešpekt k partnerovi.

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Poctivosť a spravodlivosť sú dve vlastnosti, ktoré robia zo Škorpióna veľkého priateľa. Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú veľmi oddaní a lojálni, pokiaľ ide o prácu. Sú to bystrí a inteligentní ľudia a lepšie sa cítia v spoločnosti vtipných a zábavu milujúcich ľudí. Sú plní prekvapení a dajú vám skutočne všetko, čo potrebujete, len ich musíte nechať viesť. Ak ich raz nenecháte ostať vo vedúcej pozícii, niet vám pomoci. Škorpióni na vás dokážu veľmi rýchlo zanevrieť. Sú to veľmi emotívni ľudia a ak trpia nejakými bolesťami, vedia to dať dostatočne najavo. Sú oddaní a dokážu prevziať zodpovednosť za celú rodinu. Sú taktiež veľmi starostliví.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Škorpióni sú fantastickí v oblasti riadenia, riešenia a vytvárania dobrej atmosféry na pracovisku. Keď má Škorpión nejaký cieľ, za žiadnych okolností sa ho nevzdá. Je vynikajúci pri riešení zložitých úloh, ktoré si vyžadujú vedecký a dôkladný prístup. Jeho schopnosť zamerať sa na cieľ odhodlane z neho robí skvelého manažéra. Prácu nikdy nespája s priateľstvom. Škorpióni vynikajú na pracovných pozíciách ako sú: vedec, lekár, výskumný pracovník, námorník, detektív, policajt, obchodný riaditeľ a psychológ. Škorpióni rešpektujú ostatných a preto očakávajú, že budú taktiež rovnako rešpektovaní.

Čo sa peňazí týka, títo ľudia sú veľmi disciplinovaní a dokážu sa držať svojho rozpočtu. Neboja sa tvrdej práce a žiadnej roboty. Nie sú však ochotní míňať veľa peňazí. Peniaze pre nich znamenajú bezpečnosť a kontrolu, čo znamená, že sú dobrí v sporení. Predtým, ako do niečoho investujú, si to veľmi dobre premyslia a do risku vstupujú len veľmi opatrne.

Významné osobnosti narodené v znamení Škorpión:

Mária Antoinetta, Pablo Picasso, princ Charles, Julia Roberts, Petra Janů, Marta Kubišová, Marie Rottrová, Maťo Ďurinda, Oliver Andrásy

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Škorpión, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články