Horoskop na február – Panna

Banana

Láska a vzťahy

Tento mesiac budete musieť odolávať kritike okolia, no snažte si z toho vziať to najlepšie. Tieto slová vás môžu posunúť výrazne vpred, takže je len na vás, ako sa v danej veci zachováte. S partnerom si budete rozumieť a váš vzťah sa posunie na novú úroveň. Doprajte si romantiku i vášeň a venujte sa jeden druhému čo najviac. Nezadané dámy sa pustia do nového vzťahu. Ten by ste ale mali budovať na pevných základoch, preto zabudnite na malé nevinné klamstvá i hrané pózy a budte vždy sama sebou.

Peniaze a práca

Už dlhšie sa trápite a sužuje vás finančná otázka? Nuž, bez práce nie sú koláče. Načo mať hlavu v smútku a nečinne sedieť, keď môžete v rámci nadobudnutia financií podniknúť omnoho viac? Nehľadajte výhovorky ale spôsoby, ako daný stav zmeniť. Už koncom mesiaca sa na vás usmeje šťastena a nie sú vylúčené ani nečakané obnosy peňazí akým je dedičstvo alebo výhra. V práci sa s vami bližšie zoznámi nový kolega a vy v ňom nájdete spriaznenú dušu.

Zdravie

Tento mesiac by ste mali dať na rady skúsenejších a ak vás trápi nejaký problém, mali by ste skúsiť aj iné metódy liečby, na aké ste zvyknutá. Nebojte sa prírodnej medicíny a viac dbajte o prevenciu. Už v strede mesiaca sa ale môžete rozlúčiť so všetkými problémami a zvyšok mesiaca sa ponesie v znamení pevného zdravia. Mali by ste si ale nájsť čas na preventívnu návštevu zubára, ktorý odhalí problém už v zárodku, takže sa nebudete musieť sužovať neskoršími bolesťami v dôsledku rozvinutejších komplikácií.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať