Čo vás ešte čaká do konca roka 2021? Tento horoskop vám napovie, čo môžete očakávať v posledných mesiacoch

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Koniec roka 2021 sa blíži. Hoci mnohí z nás si mysleli, že bude lepší ako ten minulý a že koronavírus bude už konečne na ústupe, mýlili sme sa. Postupne sme sa so situáciou naučili žiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako teda bude vyzerať koniec roka 2021 podľa znamenia zverokruhu? Pripravili sme vám stručný prehľad podľa Kyle Thomas Astrology. Pozrite si, čo si hviezdy pripravili pre vás.

Baran

Pripravte sa na to, že koniec roka má pre vás pripravených množstvo dobrodružstiev. Ani sami neviete, čo všetko ešte môžete do konca roka zažiť a garantujeme vám, že to bude niečo úžasné. Do konca roka sa taktiež môžete zamilovať a stretnúť lásku, ktorá bude plná života a vášne, akú ste ešte nikdy nezažili.

Býk

Teraz je ten správny čas na to, aby ste si začali plniť sny. Hviezdy vám budú naklonené, aby ste mohli urobiť všetko preto, čo potrebujete na stúpanie hore. Podarí sa vám všetko, pre čo sa rozhodnete, pamätajte však, že úspech nedosiahnete len sami. Budete mať šťastie na ľudí, ktorí si zaslúžia, aby ste ich ocenili.

Foto: pexels

Blíženci

V tomto období sa trochu uzavriete do seba a budete sa venovať sami sebe, čo vôbec nemusí byť na škodu. Urobiť niečo pre seba a zamerať sa na to, čo je pre vás v živote dôležité, je vždy veľkým krokom dopredu. Nečakajte na to, že za vás niekto vyrieši problémy, urobte niečo pre seba. Niečo pekné vás však čaká vo vašom partnerskom aj pracovnom živote.

Rak

Len máloktoré znamenie bude do konca roka také zaneprázdnené ako práve vy. V práci sa vám roztrhne vrece s projektami, ktoré budete musieť rýchlo vyriešiť. Nebudete však unavený, práve naopak, motivuje vás to, aby ste sa hnali za svojimi cieľmi ešte ďalej. Nezabúdajte však na rodinu a na svojich priateľov.

Foto: pexels

Lev

Tento rok bol pre vás veľmi dôležitý a plný požehnaní a taký bude aj jeho koniec. Hoci ste museli tvrdo bojovať o to, čo naozaj chcete, určite to prinieslo ovocie, ktoré ste potrebovali. Na rozdiel od iných mesiacov, teraz sa dáte do pokoja a budete si užívať oddych, ktorý si zaslúžite.

Panna

Asi ani neviete, ako je možné, že tento rok tak rýchlo prešiel a pri vašej zaneprázdnenosti sa niet čo diviť. Tento rok bol pre vás o komunikácii a do konca roka si vyriešite všetky problémy, ktoré vás tento rok postretli. Všetko si viete vyrozprávať a je len na vás, či to urovnáte, alebo ukončíte.

Váhy

Váhy sa tento rok zamilovali viac ako sa im kedy podarilo. Nezáleží na tom či do života, seba, alebo našli svoju druhú polovičku, tento rok bol pre nich jednoznačne o láske a o hľadaní tej správnej cesty. Koniec roka sa im zrúcajú určité predstavy, ktoré mali doteraz zaužívané, no zmene sa rýchlo prispôsobia a všetko bude v poriadku.

Foto: pexels

Škorpión

Kým iné znamenia sa tešili z postupných zmien, ktoré sa diali počas roka, vy ste mali pokojný rok, to sa však teraz určite zmení. Nemusíte sa báť, že by to pre vás bolo niečo zlé, ale možno tie zmeny nebudete zvládať úplne najlepšie. Všetko sa však na dobré obráti a vy budete spokojný s tým, že niektoré veci nezostali rovnaké.

Strelec

Ocitnete sa v centre pozornosti všetkých, okolo ktorých prejdete. Je možné, že sa na vás zameria aj niekoľko ľudí, ktorí vás budú chcieť získať na svoju stranu, a to v práci, ale aj v súkromí. Vyberajte si svojich spoločníkov veľmi bedlivo a dávajte si pozor na to, aby ste neurobili krok vedľa.

Kozorožec

Budúcnosť je pre Kozorožca veľmi sľubná a zdá sa, že mu vyjde všetko, do čoho sa pustí. Nesmie však poľaviť, pretože sa mu všetko zrúti ako domček z karát. Prídu nové finančné možnosti, ktoré vás pekne naštartujú do nového roka a nemusíte mať z ničoho strach. Všetko pôjde podľa plánu.

Vodnár

Tento rok pre vás nie je bohviečo a musíte veľmi bojovať s tým, aby ste sa nedostali do depresie. Niektoré veci vám nevyšli tak, ako ste chceli, ale napriek tomu je koniec roka pripravený na to, aby vás zasypal tým najväčším šťastím, aké kedy môžete mať. Pred vami je najšťastnejší rok vášho života a verte tomu, že to, čo príde, je to najkrajšie na svete.

Ryby

Koniec tohto roka bude pre vás znamením toho, čo vás bude čakať budúci rok. Je to veľká zmena, vracanie všetkého dobrého aj zlého, čo sa vám stalo a niektoré veci sa pre vás konečne odkryjú. Nemusíte sa báť toho, že sa pre vás veci budú úplne meniť, no napriek tomu príde niečo, čo vám život otočí.