Na tieto 4 čínske znamenia by ste si mali dať pozor. Dokážu vás veľmi rýchlo oklamať

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Image by pikisuperstar on Freepik

Čínsky horoskop sa skladá z 12 znamení, ktoré majú rôzne osobnostné črty a vlastnosti. Astrológ prezradil, ktoré štyri z nich sú najlepšími klamármi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Express, existuje veľa ľudí, ktorým môžete dôverovať, no na druhej strane sú tu takí, ktorým by ste nemali veriť ani slovo. Podľa čínskej astrológie existujú štyri znamenia, ktoré dokážu utkať sieť lží lepšie než ktokoľvek iný. Práve kohút, opica, drak a kôň sú najlepšími klamármi zo všetkých znamení. Prečo je to tak?

Foto: Designed by tartila / Freepik

Kohút

Do znamenia Kohút spadajú ľudia narodení v rokoch 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029. Podľa čínskej astrológie je Kohút veľmi dobrý v predstieraní a klamaní. Kohút na prvý pohľad pôsobí čestne, dôveryhodne a spoľahlivo, no nie je to v skutočnosti tak.

Kohút má dar reči a môže kohokoľvek presvedčiť takmer o čomkoľvek, pričom klame tak sebavedomo, že je sám presvedčený o svojej pravde. Človek narodený v tomto znamení je obzvlášť dobrý v opakovaní názorov ostatných, aj keď s nimi nesúhlasí. Kvôli skvelej schopnosti tohto znamenia klamať je pravdepodobne najlepšie nespoliehať sa na neho, ak niečo nutne potrebujete.

Astrológovia varujú: „Bez ohľadu na to, čo vám kohút sľúbi, neberte to vážne, pretože to nikdy nesplní!“

Foto: pixabay.com

Opica

Do znamenia Opica spadajú ľudia narodení v rokoch 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028.

Podľa čínskej astrológie je opica ďalším znamením zverokruhu, na ktoré si treba dávať pozor, keď ide o klamstvo. Toto znamenie je známe svojou inteligenciou, takže dokáže majstrovsky vymyslieť klamstvo a môže dokonca použiť klamlivú taktiku, aby dosiahol to, čo chce.

Pri rozhovore s takýmto človekom buďte opatrní, pretože toto znamenie môže byť extrémne prefíkané. Môžu byť aj rýchli a zbehlí rečníci, preto je dôležité pozorne počúvať, aby ste sa nedali oklamať. Nie všetky opičie klamstvá sú však úplne zlomyseľné – v skutočnosti majú v povahe hovoriť drobné nevinné klamstvá a je to zlozvyk, ktorého sa jednoducho nevedia zbaviť.

Opica však neprevezme zodpovednosť za ich klamstvá a v prvom rade obviňuje ostatných kvôli tomu, že jej uverili.

Foto: pixabay.com

Drak

Najnovšie články