Sú nerozhodní a rýchlo menia názor. 6 znamení zverokruhu, pri ktorých nikdy nebudete vedieť, na čom ste

Hyriaková Kristína

Foto: pxhere

Hodnotiť ľudí na základe ich znamenia zverokruhu je veľmi ťažké a väčšinou aj chybné. Ľudí ovplyvňuje veľa vecí a nie sú to len znamenia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Niektorí ľudia však majú sklony robiť si názor na základe toho, aké je človek znamenie. Portál Thought Catalog pripravil zoznam tých najnerozhodnejších znamení zverokruhu, pri ktorých si nikdy nebudete istý, na čom vlastne ste.

Foto: Unsplash

Vodnár

Vodnári sú trochu rezervovaní a dlhšie im trvá, kým sa pre niečo rozhodnú. Akonáhle ich do niečoho začnete tlačiť a nútiť ich, aby urobili nejaké rozhodnutie rýchlo, väčšinou sa odmlčia na dlhú dobu a tvária sa, že sa ich to netýka. Je teda len na vás, ako sa rozhodnete, ale určite by ste ich mali nechať, aby si to poriadne premysleli.

Blíženci

Blíženci povedia jedno, ale často urobia niečo úplne iné. Sú veľmi nerozhodní a všetko, čo sa týka rozhodovania, ich vystresuje. Sú lapení v danom okamihu tak, že často nemyslia na to, čo bude ďalej. Raz sú tu a potom tu zrazu nie sú. A tak je to aj s ich rozhodnutiami.

Foto: pixabay

Strelec

Strelec pôsobí veľmi vyrovnane, ale rozhodovanie ho dokáže naozaj rozhodiť. Je síce optimistický a veselý, no pokiaľ musí urobiť nejaký krok, väčšinou z neho vycúva. Nikdy neviete, na čom pri nich ste, pretože raz by s vami išli na druhý koniec sveta, a potom zrazu zabudnú, že ste sa mali stretnúť.

Ryby

Ryby potrebujú jeden deň pozornosť a náklonnosť a na druhý deň chcú, aby ste im dali pokoj. Často vám nedajú pocítiť, že vás majú radi napriek tomu, že od vás to vyžadujú. Nie je to však nič, na čo by ste sa mali urážať. Jednoducho takto prejavujú svoje city. Zároveň naozaj nikdy neviete, na čom pri nich ste, pretože menia svoje rozhodnutia a postoje tak, ako im to vyhovuje.

Váhy

Váhy to už jednoducho majú vo svojom pomenovaní, že neustále váhajú. Premýšľajú, rozmýšľajú nad tým či situácia, v ktorej sa práve nachádzajú, je to, čo určite chcú a neustále nad niečím špekulujú. Zmena názoru a nerozhodnosť je pre ne typická. Nemusíte si to však brať osobne.

Foto: pixabay

Panna

Hoci Panny pôsobia veľmi sebavedomo a rozhodne, nie je to celkom pravda. Veľmi dlho váhajú či dajú dole tie múry, ktoré si vytvorili a začnú niekomu dôverovať. Ak to ten človek nevydrží, má jednoducho smolu. Je to však zlé rozhodnutie, pretože to stojí za to.

Najnovšie články