Horoskop na február – Strelec

Lucia Mužlová

Láska a vzťahystrelec

Tento mesiac bude pre vás o váhaní. Nebudete sa vedieť rozhodnúť a vždy budete čakať na
nejaký podnet. Budete však musieť prehodnotiť svoje konanie. Nestavali ste na dobrých základoch a to prináša veľa neistoty. Ak ste na svojich najbližších až príliš tvrdé, nemôžete očakávať veľké prejavy vďačnosti. Teraz však máte šancu začať stavať odznova, tak smelo do toho. K sebe samej by ste mali prejavovať väčšiu úctu. Tento mesiac sa môžu odtajniť tajomstvá, ktoré pred vami mali ostať skryté. Bude to pre vás veľká rana, no nezabúdajte, že stále máte svoju vnútornú silu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Ak sa tento mesiac postavíte k práci nezodpovedne, nečakajte, že sa v pracovnom prostredí budete cítiť dobre. Takisto to môže ovplyvniť aj vašich kolegov a dokonca aj vašu finančnú situáciu. Dajte si pozor, kam vám peniaze utekajú. Ak však budete tento mesiac uzatvárať nové zmluvy či dohody, šťastie vám bude naklonené. Nezabudnite však, že nemáte nikdy podpisovať niečo, čomu ste na 100% neporozumeli.

Zdravie

Tento mesiac vás môžu potrápiť bolesti hlavy, chrbtice či zubov. Ak vás podobné bolesti trápia dlhodobo a nezaberajú vám ani žiadne lieky, neváhajte a navštívte lekársku pomoc. Dobre vám padne pár dní oddychu, kedy nebudete riešiť problémy celého sveta a ani tie svoje. Nebojte sa, manžel a deti sa vydržia pár dní starať o seba aj sami.

 

Najnovšie články