Intrigy, závisť a ohováranie poza chrbát. Tieto 3 znamenia bez toho nevedia žiť

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Nie vždy stretnete vo svojom živote človeka, ktorý pre vás bude znamenať všetko. Nie vždy stretnete ľudí, ktorí vám chcú v živote len dobre a väčšinou to býva práve naopak. Dávajte si preto pozor na každého, koho stretnete.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nechceme vás nahovárať na to, aby ste boli k ľuďom príliš skeptická a ani na to, aby ste sa tvárili, že všetci okolo vás len klamú a zavádzajú. V každom prípade by ste si však mali určite dávať veľký pozor na to, komu dôverujete a kto je pre vás naozaj dôležitý a kto naopak zase vôbec nie. a čo sa týka klamstiev, intríg a ohovárania, asi vám musí byť jasné, že niektorí ľudia k tomu majú väčšie sklony ako iní. A to platí aj v prípade znamení zverokruhu. Ktoré znamenia sú teda v intrigovaní a ohováraní najväčší preborníci?

Foto: Unsplash

Ryby

Jasné, že len málokto by čakal niečo od takých mierumilovných stvorení, ako sú práve Ryby. Napriek tomu by ste sa určite veľmi čudovali, keby ste zistili, čo je schopná hovoriť za vaším chrbtom. Ryba je len skutočne málokedy prajná, ale aj tak by ste neverili tomu, čo všetko dokáže urobiť, keď jej niečo nevyhovuje. Dávajte si preto pozor aj na to, s čím sa jej pochválite, takmer určite sa nestretnete s takým pochopením a nadšením, ako by ste možno čakali. To je však úplne v poriadku, len sa musíte zmieriť s tým, že pokiaľ to nie je vaša priateľka na život a na smrť, Ryba vás skutočne ohovorí tam, kde môže.

Foto: unsplash

Baran

S Baranom to nikdy nebolo a ani nebude jednoduché. To je takmer každému viac, ako len jasné. Ale napriek tomu, akú má zvláštnu povahu si musíte uvedomiť, že je s ním oveľa ťažšie sa kamarátiť. Cez svoju tvrdohlavosť sú schopní naozaj urobiť hocičo a pokiaľ sa nájde v ich okolí niekto, kto im prekáža, nemajú problém ho rozniesť na kopytách, nech sa deje čokoľvek. Závidí vám aj nos medzi očami a keď sa mu nepáčite, nedokáže byť prajný, hoci by možno aj veľmi chcel.

Foto: unsplash

Rak

Rak je opäť jedno z tých miernejších znamení, ktoré sa zdá, že je stále veľmi v pozitívnom duchu a zároveň máte pocit, že by vám nikdy neprialo nič zlé. Opak je pravdou. Práve Rak vám dá pocítiť každú jednu maličkosť, ktorú máte a on nie. Keď ide o to, aby ste sa dobre naladili, je asi viac než zlým spoločníkom. Za vaším chrbtom vás bude pri každej možnej príležitosti ohovárať a intrigovať proti vám. Nejde o to, že by to robil vyslovene naschvál, proste si nemôže pomôcť. Má to v povahe.

Najnovšie články