Ktoré znamenie zverokruhu je tým najlepším mužom? Váhy sa vyhýbajú riešeniu problémov a škorpión je nepredvídateľný

Zuzana Fulopova

Či už veríte na horoskopy, alebo nie, každý človek je tvor zvedavý. Ak s partnerom vstúpite do manželstva, určite ho dobre poznáte a viete, čo od neho môžete čakať. Ak si kladiete otázku, či zmení svoje návyky, bude pomáhať v domácnosti, alebo či sa bude príkladne starať o rodinu, určite si prečítajte čo prezrádza astrológia o mužoch.

Baran

pixabay

Pre muža narodeného v znamení barana je manželstvo iba formalita, svoje návyky a správanie len tak ľahko nezmení. Svoju povahu ukazuje hneď, tým pádom si budete istá, do čoho idete. Na druhej strane ak dúfate, že sa po svadbe zmení, tak to môže pre vás znamenať sklamanie. Muž v znamení barana si občas vyžaduje súkromie, respektíve svoj vlastný priestor, kde sa bude môcť venovať svojim koníčkom, alebo len tak oddychovať.

Býk

pixabay

Býk je jedno z najtolerantnejších znamení. Muž v znamení býka robí kompromisy, ak však ide o zásadné veci, nebude robiť žiadne ústupky. Býk je rodinne založený, preto si môžete byť istá, že sa stane otcom, ktorý sa zodpovedne stará o svoje deti a z manželstva len tak ľahko nevycúva.

Blíženci

pixabay

Pre mužov blížencov je manželstvo niečo ako náročná inštitúcia, ktorá im obmedzí slobodu. Ak chystáte svadbu s blížencom, mali by ste byť pripravená, že sa častokrát budete musieť prispôsobovať.

Rak

pixabay

Muž narodený v znamení raka sa so ženou stretáva pomerne dlho, kým sa rozhodne, že ju požiada o ruku. Pre neho je rozhodnutie vstúpiť do manželstva niečo vážne, čo si treba dobre premyslieť, preto ak sa rozhodne s vami oženiť, buďte si istá jeho vernosťou.

Lev

Ak je váš vyvolený lev, buďte si istá akčným životom. Preto ak máte radi pokojnejší spôsob života, nie je to pre vás partner do manželstva. V manželstve má lev rád všetko pod kontrolou, čo na jednej strane uľahčí rodinný život, no na druhej strane nie všetky z nás to majú radi.

Panna

pixabay

Panna ochotne pomáha s domácimi prácami, stará sa o rodinu, dobre zarába, ale ak sa jej niečo nepáči je prísna a kritizuje svoju polovičku. Muž v znamení panny netoleruje chyby, preto sa časom môže zmeniť na večného kritika.

Váhy

pixabay

Ak plánujete svadbu s týmto znamením pripravte sa na to, že riešenie problémov bude na vašich pleciach. Váhy totižto neradi preberajú zodpovednosť, radi ju ale zdieľajú s partnerkou. Správna partnerka ho s motiváciou a podporou môže priviesť až k úspechu. Na druhej strane to ale nepreháňajte, pretože tento muž má rád slobodu.

Škorpión

pixabay

S týmto znamením sa neradno zahrávať, pretože sú nepredvídateľní. Muž v znamení škorpióna býva búrlivý, preto nie každá žena s ním nájde spoločnú reč. Ak však nájdete kľúč k jeho srdcu, viete ako skrotiť jeho nálady.

Strelec

pixabay

Muž v znamení strelca síce nie je romantik, ale v manželstve býva nesmierne zameraný na svoju partnerku. Problém môže nastať v oblasti financií, pretože strelec nie je dobrý obchodník. Čo sa týka detí, nedá sa s určitosťou povedať, aký bude otec. Niektorí strelci sú starostliví, iní nechávajú starostlivosť výhradne žene.

Kozorožec

pixabay

Kozorožec je ideálny do rodinného života. Môže byť ideálnou podporou pre svoju manželku, pretože nie len že sa bude starať o deti a prinášať peniaze, ale bude aj trpezlivo znášať všetky ťažkosti života. Nečakajte však od neho jasné emócie, pretože je skôr racionálnejší, čo nie každému vyhovuje.

Vodnár

Vodári nemajú radi povrchné vzťahy, uprednostňujú stabilné partnerstvá. Ochotne sa starajú o domácnosť, hrajú sa s deťmi a dobre vychádzajú so svojimi manželkami. Títo muži si vážia vernosť, preto neodpustia neveru. Na druhej strane potrebujú občas v manželstve vzrušenie, preto potrebujú vášnivú ženu.

Ryby

pixabay

Muž v znamení ryby je romantik skrz na skrz. Oceňuje teplo domova a starostlivosť a je ochotný všetko zdieľať s partnerkou. Jeho manželka však bude musieť byť trpezlivá a taktná, pretože ryby sú náročné.

Čo poviete dámy, sedia tieto charakteristiky na vašu polovičku? Podeľte sa s nami o vašu skúsenosť v komentároch.

Pozri aj: Posledná večerná cigaretka alebo spánok s domácim miláčikom. 10 vecí, ktoré by ste nikdy nemali robiť pred spaním

                                                                                                                            Zuzu, ofigenno.com

0
Komentovať