Horoskop na máj – Býk

Banana

Láska a vzťahy

V máji sa vám žiadna tvrdohlavosť a neoblomnosť nebude vyplácať. Radšej prijmite aj názor druhej osoby a snažte sa o ňom skutočne popremýšľať ešte skôr, ako vynesiete unáhlené súdy. To bude platiť pre vzťahy s partnerom, ale aj rodinou a priateľmi. Vzťahy vás v máji naučia väčšej tolerantnosti a pochopeniu, takže ak sa k tomu nepostavíte odmietavo, bude to pre vás veľmi cenná lekcia. Partner o vás prejaví viac záujmu a už koncom mesiaca sa môžete tešiť na veľmi príjemné, zamilované a romantické chvíle.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Už dlhšie máte dojem, že čím viac sa snažíte „naháňať“ peniaze, tým viac vám pred očami utekajú? Máte úplnú pravdu. Akosi nevidíte podstatu problému a svoju energiu sústredíte na nesprávne miesta. O tomto probléme by ste sa mali poradiť s niekým blízkym, kto vám ukáže veci aj z iného uhla. V máji sa zblížite so svojím nadriadeným, ktorý veľmi ocení vašu snahu a navyše ste mu/jej veľmi sympatická. V tejto rovine sa môže vyvinúť veľmi dobrý vzťah a navzájom sa na seba môžete úplne spoľahnúť. Mať oporu a podporu u zamestnávateľa vám dodá veľa síl a vašu prácu budete mať radšej.

Zdravie

Zdravie máte pevné, no občas si ho neuváženými krokmi pekne kazíte. Ešte predtým, ako začnete držať „najlepšiu a najrýchlejšiu“ diétu, sa nad ňou zamyslite. Ak sa v oblasti zdravej výživy nevyznáte, poraďte sa s odborníkom, ktorý najlepšie zhodnotí, aká forma životosprávy vám urobí dobre. Inak by ste si mohli koledovať o vážnejšie tráviace ťažkosti a stratu vitamínov i minerálov. To sa môže prejaviť na sile vlasov, nechtov, zubov, ale i zhoršenom správaní sa.

zdroj: Jana