Kvôli hrdosti odvrhnú aj najlepšieho priateľa. 5 znamení zverokruhu, ktoré vám v kríze nepodajú pomocnú ruku

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Každý z nás má svoje temné a aj svetlé stránky. Kým niektorí sa ich snažia veľmi dobre skrývať, iní vôbec nemajú zábrany a ukazujú zo seba každú nepríjemnú črtu osobnosti, ktorú majú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj keď znamenia zverokruhu sú v jednej rovine veľmi kontroverznou témou, ktorej verí len málokto, niektoré osobnostné črty sa predsa len zhodujú. Portál Times Of India spísal tie znamenia zverokruhu, ktoré majú v sebe veľmi zlé a zákerné stránky a dokážu sa každému obrátiť chrbtom. Myslíte si, že to sedí?

Škorpión

Škorpión v očiach mnohých ľudí predstavuje jedovaté stvorenie, ktoré neváha bodnúť, keď na to cíti príležitosť. Niektorí ľudia označujú toto znamenie za mimoriadne zlé a prefíkané, ktoré dokáže zradiť hocikoho, keď na to príde.

Foto: unsplash

Lev

Lev urobí čokoľvek, aby upútal pozornosť. Je trochu zlomyseľný, a preto neváha a bude sa správať škaredo, keď na to príde. Svojich protivníkov hodí cez palubu a keď sa mu niekto znepáči, nezáleží mu na tom, že to bol predtým jeho priateľ. Keď príde na to, určite chce zažiariť.

Panna

Panna používa svoje kritické analytické schopnosti, aby vyhodnotila, kto jej vyhovuje a ako môže poraziť ostatných ľudí. Má dve tváre a sú veľmi povrchné. Spočiatku máte pocit, že sú veľmi milé a dobré, nakoniec vás však kedykoľvek hodia pod vlak.

Foto: pixabay

Baran

Baran má veľmi ohnivú osobnosť a je prirodzene vodcovská osobnosť. Nenechá nikoho, aby cez neho prešiel. O to viac, keď niečo stojí v ceste tomu, čo sám chce. Vymyslí dokonalý plán, aby sa zbavil svojho protivníka.

Býk

Býk je tvrdohlavý a bezohľadý. Netreba ho brať na ľahkú váhu, pretože vyzerá veľmi milo. Nebojí sa však vyskúšať aj tie najnebezpečnejšie veci, ktoré môžu ublížiť ľuďom, ktorí sa mu stavajú do cesty.

Najnovšie články