Čo podľa horoskopu ešte čaká vaše znamenie do konca roka? Blíženci pozor na bolesť kĺbov

Hyriaková Kristína

Foto: maxpixel

Znamenia sú spojené nielen s vlastnosťami, ale aj s predpovedaním budúcnosti. Niekedy si pomyslíte, že je to naozaj hlúposť a je jasné, že nie vždy to môže vyjsť. Napriek tomu sa však môžete zamyslieť aj nad tým, čo vám chce povedať fakt, že znamenie ovplyvňuje aj vaše zdravie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Koniec roku sa nám nezadržateľne blíži a s ním je spojený aj stres a rôzne ďalšie veci, ktoré nám ohrozujú naše zdravie. Preto je dobré, keď môžete dopredu očakávať, čo môže nastať a aj sa na to náležite pripraviť. Mnohí ľudia to možno pokladajú za pritiahnuté za vlasy. Napriek tomu je fajn, keď viete, na čo sa môžete pripraviť.

Baran

V tomto náročnom období môže na ľudí v znamení barana dopadnúť migréna a bolesti hlavy. Na vašich pleciach je toho naozaj veľmi veľa, a preto by ste si mali dopriať každý deň chvíľu v tichu a v pokoji. Len tak môžete skutočne dosiahnuť to, že sa migrény pozvoľne vytratia. Doprajte si čas pre seba.

Foto: pixabay

Býk

V tomto období budete naozaj veľmi citlivý na zmeny počasia, ktoré zasiahnu vaše hrdlo a mandle. Dávajte si preto veľký pozor na to, aby ste počas chladných dní mali krk a hrdlo vždy zakryté. Šál a pravidelné pitie čajov by vám s tým mohlo pomôcť.

Foto: pixabay

Blíženci

Ak si nedáte pozor, v závere roka vás bude trápiť nervový systém a bolesti kĺbov. Skúste rôzne cvičenia a nezabúdajte na to, že prevencia je veľmi dobrá. Hoci je práce ku koncu roka až nad hlavu, doprajte si čas pre seba.

Foto: pixabay

Rak

Aj keď je sviatočné obdobie plné dobrého jedla, sladkostí a vyprážaného, váš žalúdok sa vám veľmi nepoďakuje. Problémy so žalúdkom však súvisia aj so stresom, ktorý sa s koncom roka nevyhnutne spája. Dajte si teda pozor na to, čo zjete a skúste sa vyhnúť prejedaniu.

Foto: pixabay

Lev

Bolesti chrbta, ktoré vás môžu do konca roka postretnúť, nie sú určite nič príjemné. Žeby to bolo kvôli množstvu vianočných darčekov? V každom prípade, dbajte na to, aby ste držali svoj chrbát rovno, poprípade si každý deň doprajte aj nejaké cvičenie.

Foto: pixabay

Panna

Trávenie a črevá. Aj to vás môže ešte potrápiť, ak si nedáte pozor na to, čo jete a hlavne, ako často jete. Vyhnite sa večernému prejedaniu a skôr sa zamerajte na malé množstvá, častejšie počas dňa. Večer si už radšej nedajte nič, vyhnete sa tak nepríjemnostiam.

Foto: pixabay

Váhy

V tomto chladnom období sa poriadne obliekajte a určite nezabúdajte na to, aby ste mali v teple aj nohy a chrbát. Potrápiť vás totižto môže močový mechúr a aj obličky. Nezabúdajte preto na poriadne obliekanie sa, ale aj hydratovanie tela.

Foto: pixabay

Škorpión

Ku koncu roka sa môžu prísť problémy s menštruačným cyklom a s hormónmi. Je to opäť spôsobené stresom a nedostatkom času pre seba. Hoci sa blížia Vianoce a chcete stihnúť všetko, čo sa vám nepodarilo počas leta, nesmiete to robiť na úkor vášho zdravia.

Foto: pixabay

Strelec

Chráňte si svoj zrak. V tomto období budú hlavne vaše oči veľmi zaťažené a pod tlakom, preto by ste si ich mali chrániť. Nebojte sa nosiť slnečné okuliare, keď sa slnko odráža od snehu.

Foto: pixabay

Kozorožec

Kosti, kĺby, ale aj bolesti zubov. To všetko sa môže dostaviť, keď si nedáte pozor. Chráňte sa preto, ako najlepšie viete a uvidíte, že vášmu telu to pomôže oveľa viac, ako by ste si mysleli. Asi to bude chcieť trošku menej sladkého, no nie?

Foto: pixabay

Vodnár

Krvný obeh a taktiež aj nedostatok železa je niečo, čo vás ešte môže do konca roku potrápiť. Aby ste sa tomu vyhli, dbajte na stravu bohatú na železo, napríklad strukoviny.

Ryby

Vo všeobecnosti je pre mnohých ľudí zima veľký zásah na imunitný systém, ale ryby sú v tomto oveľa náchylnejšie, aspoň posledný mesiac v tomto roku. Nemusíte užívať vitamíny, ale ovocie a zelenina, bohatá na látky, ktoré vaše telo potrebuje, je tým najlepším riešením.

 

Najnovšie články