Sú toxické a dostanú vás do ťažkých situácií. 5 znamení zverokruhu, ktoré vám v živote spôsobia trápenie

Kristína Hagarová

Foto: pxhere

Každý z nás má svoju povahu, svoje dobré, ale aj zlé stránky a len málokedy sa stane, že sa dokážeme správať k ľuďom v našom okolí iba milo a dobre.

Článok pokračuje pod videom ↓

Znamenia zverokruhu sú veľmi komplikované a kým niektorí ľudia ich považujú za dobrý smer, iní nad tým len mávnu rukou. Aj v znameniach zverokruhu však nájdete typické vlastnosti pre jednotlivých ľudí, ktorí vám môžu uškodiť. Portál Times of India spísal zoznam tých najtoxickejších znamení zverokruhu. Súhlasíte s tým?

Vodnár

Vodnári niekedy môžu pôsobiť trochu sarkasticky a sebecky. Nestarajú sa o to, čo si myslia iní ľudia a ich osobnosť sa niekedy prejavuje ako sebecká a zahľadená do seba. Hoci takí vôbec nie sú, ich slová dokážu poriadne zraniť. Niekedy je preto lepšie držať si ich trochu od tela.

Foto: pxhere

Baran

Baran je trochu arogantný, panovačný, náročný a impulzívny. Niekedy dokonca dokáže byť aj trochu násilnícky. Dokáže byť výborný v úlohe šéfa, ale práve toto často prenáša aj do svojich osobných vzťahov a dotiahne to do extrémov. Pokiaľ sa s ním chcete kamarátiť, tak verte tomu, že potrebujete mať nervy zo železa a nebrať si veci osobne.

Rak

Rak patrí k tým najemotívnejším znameniam zverokruhu. Je však známy aj tým, že je veľmi precitlivený a náladový. Dokáže sa tiež veľmi dlho hnevať a pokiaľ sa vám bude chcieť pomstiť, majte sa na pozore. Dokáže vás tiež zatiahnuť do svojich nepríjemných hier.

Foto: pxhere

Kozorožec

Je veľmi ambiciózny a svoje potreby stavia do polohy, ktorá nie je každému príjemná. Všetko okrem vzťahov je u neho na prvom mieste, je tvrdohlavý a chladný, keď ide o vzťahy, a to aj priateľské. Nevie prejaviť city, no dokáže byť extrémne nepríjemný aj k ľuďom, ktorí ho majú radi.

Blíženci

Blížencom myšlienky skáču z jednej strany do druhej, preto sa veľmi často obáva nudy a čelí úzkostiam. Čo však nie je príjemné je, že často rozoberajú druhých ľudí, milujú klebety a dokážu si aj poriadne vymýšľať. Dávajte si preto pozor, čo pre nimi poviete, môže sa to obrátiť proti vám.

Najnovšie články