Zistite, aké znamenie zverokruhu ste boli v minulom živote

Lucia Mužlová

higherperspectives.com

Neviem ako vy, ale ja keď si čítam charakteristiku znamenia, konkrétne Váhy, tak sa nestíham čudovať, ako na mňa všetko sedí. Niečo na tom naozaj zrejme bude. Astrológia je veľmi starý vedný odbor, ktorý hľadá vzťahy a súvislosti medzi postavením nebeských telies a aktuálnymi, minulými, či budúcimi dejmi. Keď hovorím minulými, to je aj prípad dnešného článku. Aké znamenie zverokruhu ste boli v minulom živote vy?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ryby

Ak ste sa v tomto živote narodili v znamení Ryby, v minulom živote ste boli určite znamenie Vodnár. Boli ste veľmi šťastným človekom, ktorý dokázal žiť podľa svojich vlastných pravidiel a nikdy ste sa nemuseli strachovať o to, čo bude. Vzhľadom k tomu, že ste v minulosti vedeli skvele predvídať a videli ste za vecami omnoho viac, aj teraz by ste sa mali zamerať na akúsi duchovnejšiu cestu, kde sa s vašimi blízkymi osobami viac prepojíte. V minulom živote vám po celý čas niečo chýbalo, pričom v tomto živote to nájdete. Je to práve pomoc druhým. Už v minulom živote ste sa starali o zranených a chorých, tento druh utrpenia teda dobre poznáte a viete sa do danej situácie dobre vcítiť. Ryby sa starajú o trpiace duše, ktoré čakajú na niekoho, ako ste vy.

Kozorožec

minulyzivotkozorozec
sergem73

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Kozorožec, v minulom živote ste boli Strelec. Skúmali ste všetky záhady okolo vás a zažívali ste pri tom veľa zábavy. Až teraz ste ale pripravený prevziať zodpovednosť za svoje činy a skutky a zapracovať na svojej pracovnej sfére. To je typická vlastnosť práve pre Kozorožcov. Máte všetky potrebné skúsenosti na to, aby ste sa pohli vpred, stačí nasledovať svoje inštinkty. Už nemusíte skúšať a blúdiť po svete. Svoju pozornosť venujte práci a cieľom, ktoré chcete dosiahnuť. Dariť sa vám bude všetko, a to na prvýkrát.

Býk

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Býk, v minulom živote ste boli Baranom. Boli ste veľkým bojovníkom a hnev tvoril jeden z ohromujúcich aspektov vašej osobnosti. Vedeli ste sa však dobre kontrolovať, aby vám hnev nezatemnil mozog, a tým pádom sa nestávalo často, že by vaše emócie explodovali. Keďže ste v tomto živote Býkom, dáva vám to možnosť užiť si jednoduché veci v živote a vždy sa cítite viac-menej v pohode. Nenechávajte sa spútavať vecami, ktorými opovrhujete najviac.

Panna

minulyzivotpanna
sergem73

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Panna, v minulom živote ste boli Levom. Vzhľadom k tomu, že ste boli v minulom živote Levom, sústredili ste sa až príiš na seba a svoje potreby. Neboli ste schopný si dovidieť ani na koniec nosa a voči ostatným ste neboli nikdy veľkorysý. Ako Panna ste dnes už schopný vidieť túto svoju zlú stránku a neustále pracujete na zmene. So svojím sebavedomím však neustále bojujete. Ak si však nedáte pozor, vaši blízki sa vám otočia chrbtom.

Rak

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Rak, v minulom živote ste boli Blížencami. Predtým, než ste sa stali Rakom, boli ste bezstarostným človekom, ktorý sa netrápil nad žiadnymi dôsledkami svojho konania. Trochu z tejto naivity vám ostalo aj v tomto živote, však? Dnes sa ale dokážete zamerať na lepšie a väčšie veci. Ako Rak dokážete pochopiť, aký význam má pre vás rodina, priatelia a najmä pojem „domov“.

Lev

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Lev, v minulom živote ste boli Rakom. Často sa stávalo, že ste sa báli aj svojho tieňa. Tento strach vás však poháňal a bol akousi hybnou silou pre vaše rozhodovanie. V tomto živote, kedy ste narodený v znamení Leva, je vaša odvaha naozaj veľká. Nebojíte sa žiadnej prekážky, ktorá vám príde do cesty. Nemáte žiadne obavy a vždy dokážete priateľom podať pomocnú ruku. Ste starostlivý a svojich blízkych bránite ako lev.

Váhy

minulyzivotvahy
sergem73

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Váhy, v minulom živote ste boli Pannou. V minulom živote ste sa dokázali obetovať pre dobro druhých a nikdy ste sa nepozerali na svoje vlastné potreby. Teraz, keď žijete ako Váha, ste veľmi vyrovnaný a staráte sa nielen o potreby druhých, ale aj o tie svoje. Rovnováha je slovo, ktoré vás vystihuje najlepšie. Snažíte sa dosiahnuť harmóniu a vždy sa snažíte urovnať a predchádzať konfliktom.

Strelec

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Strelec, v minulom živote ste boli Škorpiónom. Ako Škorpión ste v minulom živote všetku svoju energiu investovali do vzťahov. Dnes už môžete svoje múdrosti rozdávať. Veľmi dobre sa vyznáte v ľuďoch, čo je veľká výhoda. Všetky veci, ktoré ste sa ako Škorpión naučili, využívate dnes ako Strelec. Stále nachádzate nové spôsoby, ako vychádzať s ľuďmi, a pritom je váš duch stále slobodný.

Vodnár

minulyzivotvodnar
sergem73

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Vodnár, v minulom živote ste boli Kozorožcom. Ako Vodnár ste boli veľmi vyčerpaný zo všetkej tvrdej práce a úsilia, ktoré ste do svojho života vložili. V podstate ste boli unavený z toľkej zodpovednosti. Ako Vodnár nechcete nič viac ako trochu oddychu od okolitého sveta. Napriek tomu sa vždy po oddychu túžite vrátiť späť k svojej rodine a priateľom. Šťastie nájdete v slobode, no rovnováhu si udržíte len vtedy, ak sa po nejakom čase vždy vrátite na miesto, ktoré nazývate svojím domovom.

Škorpión

minulyzivotskorpion
sergem73

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Škorpión, v minulom živote ste žili v znamení Váhy. V minulom živote ste až zúfalo túžili nájsť životnú rovnováhu. Snažili ste sa tiež žiť v mieri a ku všetkým sa správať spravodlivo. Vyskytli sa aj časy, keď ste boli zameraný len a len na seba, aby si od vás ostatní mohli oddýchnuť. Ako Škorpión posilňujete svoje vzťahy s ľuďmi a poháňa vás pri tom vaša ohnivá vášeň. Vďaka tomu ste obklopený dobrými priateľmi a vždy je okolo vás rušno.

Blíženci

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Blíženci, v minulom živote ste boli narodení v znamení Býka. V predchádzajúcom živote ste boli človekom, ktorý sa veľmi zaujímal o povahu celého sveta. Chceli ste byť neustále v interakcii so všetkými živými bytosťami, no túžili ste po niečom viac, ako ste už mali. Vďaka skúsenostiam z minulosti dnes viete prekonať všetky prekážky. Často sa stretávate s psychicky náročnými problémami, a preto by ste mali urobiť tie najlepšie rozhodnutia, ktoré sú prospešné najmä pre vás a vašu budúcnosť. Nikdy sa neuspokojte s málom, pretože môžete dosiahnuť oveľa viac.

Baran

minulyzivotbaran
sergem73

Ak ste sa v tomto živote narodili ako Baran, v minulom živote ste boli Rybami. V minulom živote ste boli veľmi vážnym človekom, ktorý neustále premýšľal a zaujímal sa aj o duchovno. Vždy ste robili všetko, čo bolo vo vašich silách, aby z toho mali úžitok tí, ktorých ste milovali a tí, ktorí si to zaslúžili najviac. V tomto živote musíte byť občas aj sebecký, aby ste prekonali niektoré problémy. Snažte sa žiť nezávislý život, aby ste mohli neustále objavovať nové a nové veci.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), higherperspectives.com

horoskop

Najnovšie články