Čo vás ešte čaká do konca roka 2022? Tento horoskop vám napovie, čo môžete očakávať v posledných mesiacoch

Hyriaková Kristína

Foto: maxpixels

Aj keď je ešte len október, pomaly, ale isto sa blíži koniec roka. Pre mnohých ľudí bol tento rok extrémne náročný a tešia sa na to, že sa konečne skončí. Avšak, ak veríte na horoskopy, nechceli by ste vedieť, čo vás ešte čaká na jeho konci?

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Collective zverejnil horoskop na posledné mesiace tohto roka a ak patríte k ľuďom, ktorí veria znameniam, možno vás niektoré z nich aj potešia.

Baran

Zvyšok roka pre vás bude nudný, preto budete možno aj sklamaný. Je možné, že plány, na ktoré ste sa tešili, zlyhajú alebo budete mať jednoducho pocit, že proste stagnujete. Skúste svoju realitu a svoj pohľad preformulovať a možno sa vo vašom živote ešte veľa zmení.

Býk

Koniec roka bude pre vás náročný, možno budeš mať pocit, že si v strese, neistý alebo v depresii. Možno budeš tiež spochybňovať svoje vlastné schopnosti a miesto po svete. Každý si tým občas prejde a nebojte sa, nakoniec sa budete zase cítiť v poriadku, len si verte.

Foto: pexels

Blíženci

Zvyšok roka bude pre vás kúzelný, pretože máte vo svojich rukách všetko, čo chcete a potrebujete, aby ste uspeli v každom aspekte vášho života. Nebojte sa, len sa rozhodnite, kam budú vaše kroky smerovať a ostatné pôjde samo. Máte na to vytvoriť si život, po akom túžite.

Rak

Posledné mesiace roka budú pre Raka plné vášne a akcie. Veci vo vašom živote sa dejú a aj keď máte pocit, že sa možno hýbu príliš rýchlo, máte tú správnu energiu prijať to a konať podľa toho. Možno ste viac motivovaný a odvážnejší a práve to vás posunie.

Lev

Je tu problém, ktorý neviete vyriešiť a neviete, ako sa s ním popasovať. Musíte jednoducho niečo zmeniť a potom dokážete vyhrať bitku, ktorá je práve teraz pred vami. Energiu vás stojí aj to, že chcete všetkých navôkol presvedčiť o tom, že ste v poriadku. Nebojte sa a vytrvajte.

Foto: pexels

Panna

Možno sa cítite veľmi obmedzene, ale dobrá správa je, že máte silu dostať sa zo všetkého, čo sa vám prihodí. Musíte trochu povoliť zo svojej kontroly a zmeniť uhol pohľadu. Musíte tiež povoliť opraty a prestať sa snažiť všetko kontrolovať.

Váhy

Čaká vás emocionálne obdobie, ktoré nebude príliš sladké a vaše pocity sa budú meniť rýchlejšie, ako by ste čakali. Niektoré situácie vám úplne zahmlia zrak a budete musieť počúvať hlavu a nie srdce. Premýšľajte nad každým rozhodnutím, ktoré spravíte.

Škorpión

Utekáte sami pred sebou a budete v tom pokračovať po zvyšok roka. Možno sa z niečoho snažíte dostať a neriešite následky, ktoré sa vyjavili. Minulosť je minulosť, preto sa pohnite vpred a uvidíte, že vám bude oveľa lepšie.

Strelec

Koniec roka bude priam pekelne romantický a je jasné, že vo vašom živote je alebo ešte len bude veľká láska. Preto všetko okolo vás bude do seba zapadať, preto buďte otvorený a ochotný prijať dary, ktoré vám do konca roka prídu do cesty. Verte svojej intuícii.

Foto: pexels

Kozorožec

Nové spojenia, priateľstvá a aj lásky. Ste pripravený na to, aby hojnosť, ktorú okolo seba máte, išla ďalej a neboli ste v tom len sám. Ste plný súcitu, otvorený a naplnený, preto je na čase, aby ste do svojho života pustili romantiku.

Vodnár

Svet okolo vás sa mení a možno máte pocit, že veci nejdú tak, ako ste si predstavovali a musíte sa zmieriť aj so zmenami plánov. Avšak, pokiaľ presne viete, kam ísť, nezľaknite sa miernych otrasov, ktoré prídu. V konečnom dôsledku bude všetko tak, ako to má byť.

Ryby

Rok ste mali problém so sebavedomím, cítili ste sa vyhorený, no teraz je čas, aby sa to zmenilo. Zamerajte sa na svoje ciele a uvidíte, že všetko sa posunie presne tým smerom, ktorý je pre vás dôležitý. Zahoďte neistoty a počúvajte srdce.

Najnovšie články