Nebuďte stíhačka a zabudnite na pocit kontroly. Tohto sa musíte v živote zbaviť podľa znamenia zverokruhu

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Každé znamenie zverokruhu je iné. Asi nikomu nehovoríme novinku, že to, že ste nejaké znamenie zverokruhu, ešte nemusí znamenať, že na vás všetko bude priam dokonale sedieť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Niektorých vecí sa však vo svojom živote musíte zbaviť a keď sa na to pozriete s otvorenou mysľou, možno zistíte, že práve vaše znamenie vám to povie. Portál Thought Catalog spísal veci, ktorých by sa malo každé znamenie zverokruhu vzdať.

Baran

Baran je dobrodružné a nezávislé znamenie, nemá problém ísť na výpravu do neznáma. Avšak vo veľko zápasí s rutinou a všetkým, čo je potrebné absolvovať na dosiahnutie hlavných životných cieľov. Baran sa musí vzdať myšlienky, že život má byť nepretržitým filmovým dobrodružstvom a že každý deň je iný a vzrušujúcejší ako ten predchádzajúci. Musíte sa naučiť mať radosť z toho, čo je práve pred vami.

Foto: unsplash

Býk

Každý Býk musí zo svojho života dostať presvedčenie, že každý, kto sa k nemu snaží priblížiť, ho chce skrotiť alebo prinútiť vzdať sa nezávislosti, ktorú tak veľmi miluje. Nikto, kto vás bude naozaj milovať, sa vás nebude snažiť zmeniť. Buďte teda otvorení všetkému a každému, kto ku vám príde a nebojte sa.

Blíženci

Blíženci sa len ťažko odpútavajú od projektov, na ktoré neustále myslia. Ich koníčky sa menia naozaj veľmi rýchlo a aby mohli rásť, musia upustiť od viny, ktorá im dáva pocit, že musia byť drsní, keď sú plní vášne. Naozaj buďte spokojný s tým, čo máte, teda so svojím energickým, živým a kreatívnym ja.

Foto: unsplash

Rak

Rak má úžasnú schopnosť milovať ľudí, ale s tým prichádza aj možnosť, že sa zrania. A to veľmi. Preto sa musia zbaviť ľudí z minulosti, ktorí ich nikdy nemilovali a hľadať budúcnosť u niekoho iného, kto ich pochopí.

Lev

Lev sa musí vzdať potreby pochvaly, ktorú mu majú dať ostatní, aby sa cítili sebaisto. Je to síce fajn spôsob, ako sa cítiť dobre, ale nemôže to byť požiadavka od druhých ľudí. Vzdajte sa toho a nechajte to na ostatných.

Panna

Panny sa musia vzdať presvedčenia, že všetko musí byť do bodky naplánované a usporiadané, aby to bolo dokonalé. Trochu spontánnosti ešte nikomu neuškodilo a je to dokonca zdravé. Staňte sa vaším najlepším spojencom a naučte sa milovať aj maličkosti okolo vás, ktoré nie sú predvídateľné.

Foto: unsplash

Váhy

Váhy sa musia naučiť, že problémy iných ľudí sa ich netýkajú. Je normálne, že rady pomáhajú svojim blízkym a pomáhajú im riešiť ich problémy, pretože sú empatické a je to dobrá vlastnosť, no môže to byť veľmi vyčerpávajúce. Na konci dňa sa toho proste musia zbaviť a starať sa sami o seba.

Škorpión

Škorpión sa musí vzdať potreby mať neustále pravdu. Často neustále argumentujete a snažíte sa dostať do polohy víťaza, ale ak to urobíte na úkor vašich vzťahov, nie je to celkom výhra.

Strelec

Strelci sa musia vyhnúť neustálemu flirtovaniu. Je možno ťažké vzdať sa niečoho, v čom ste dobrí, ale v určitom okamihu to nie je spravodlivé k ľuďom okolo vás a určite nie k vášmu partnerovi.

Foto: unsplash

Kozorožec

Kozorožec musí vyvinúť úsilie, aby sa dostal zo svojej vonkajšej škrupiny. Váš vzťah bude lepší, keď vynaložíte úsilie na to, aby ste všetkým ukázali, na čo máte. Ľudia tu však nie sú na to, aby vás stále súdili a je v poriadku nesplniť všetky požiadavky.

Vodnár

Vodnár sa musí vzdať pocitu, že sa musí každému zavďačiť. Lebo nemusí. Ani trochu. Nemusí sa každému prispôsobovať a nemusí urobiť všetko preto, aby boli okolo neho všetci spokojní, práve naopak.

Ryby

Ryby sa musia jednoznačne zbaviť svojich pochybností. Je ťažké sa od všetkého úplne odstrihnúť, a to hlavne vtedy, keď máte okolo seba plno talentovaných ľudí, ale musíte to aspoň skúsiť. Skúste si písať pekné veci, ktoré o vás ľudia hovoria a zistíte, že máte na to, aby ste urobili čokoľvek.

Najnovšie články