Horoskop na rok 2017: Kozorožec

Lucia Mužlová

V roku 2017 budú pre vás zásadné otázky v oblasti tímovej práce a spolužitia s ostatnými. Behom tohoto roka si uvedomíte kde je vám najlepšie. Keď nejakú prácu vykonávate a necítite sa vo svojom okolí dobre, nemali by ste v takomto prostredí zotrvávať. Berie vám to síl a na kráse vám to tiež nepridáva. V láske budete uprednostňovať súžitie do dvoch len vtedy, pokiaľ šťastné chvíle prevažujú nad smutnými okamihmi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak už ste vo vzťahu, mali by ste myslieť nato, že nie len vy by ste mali pre vzťah niečo robiť. Na dobrom fungovaní vzťahu by ste sa mali podieľať obaja. V tomto roku vás však budú vedieť znervózniť aj ženy, ktoré sa vám budú zdať krajšie, lepšie, inteligentnejšie, vášnivejšie. Nenechajte sa však zmiasť a majte sa na pozore. Niekto vám v tomto roku skríži cestu a je len na vás ako sa k tomu postavíte.

Je jasné, že pokojné uvažovanie a rozvaha, bude v takýchto chvíľach ťažké, ale nemali by ste sa podriaďovať emóciám, ale riešiť problémy s nadhľadom. Nech už máte 20 alebo 50 rokov, ako jedno z mála znamení sa môžete pýšiť dobrým srdcom.

Láska a vzťahy

Nikde nemáte napísané, že zotrvávať vo zväzku s dlhoročným životným partnerom, je nutnosť vedúca automaticky ku šťastiu. Rok 2017 Vám ukáže kam vaša cesta smeruje, aký je váš cieľ a či vás táto cesta skutočne naplňuje. Pokiaľ sa cítite vo vzťahu doslova utláčaný, alebo vám naopak samota neprospieva, mali by ste to riešiť. Vyskúšajte zmeniť štýl života, ktorým denno denne žijete a uvidíte, že vám práve toto prinesie pekné chvíle a aj vy sa budete cítiť spokojnejšie.

Práca a peniaze

Horoskop v roku 2017 je kozorožcom naklonený hlavne v oblasti práce. Najdôležitejšia vlastnosť pre vás je sebaistota, ktorú by ste mali premietnuť do svojej práce. Ten kto sám sebe neverí, môže len ťažko presvedčiť ostatných o svojej pravde, či o nápade. Pokiaľ budete v ušiach počuť zvláštny zvonivý zvuk, nebojte sa ho, poriadne sa do neho započúvajte. Tento zvuk Vám prinesie inšpiráciu a pomôže vám objaviť nové vyhliadky, ktoré ste predtým nevideli.

Zdravie

Na začiatku roka vás postihnú menšie zdravotné ťažkosti, ale budete ich zvládať veľmi dobre. Budete sa z nich síce dostávať dlhšie, ale o to viac energie budete mať, keď sa uzdravíte. Mali by ste to brať aj ako menšiu výhodu, zrekapitulujte si minulý rok a uvedomte si čo je pre vás dôležité. Vyskúšajte krátku rehabilitáciu, počas ktorej zapracujte na lepšej fyzickej ale i psychickej kondičke. Myslite na oddych a aj nato, že žijeme len raz. Nemali by ste teda odsúvať zdravie na druhú koľaj, ale robiť všetko preto, aby ste boli zdraví, či už dobrou stravou, cvičením, alebo oddychom.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články