Ľudia narodení v znamení Váhy sú zmyselní, vášniví no skvelí ľudia! Ak je nejaká Váha vo vašom okolí, určite by ste mali…

Monizz

Ľudia narodení v znamení Váh, teda od 23. septembra do 22. októbra, sú považované za najideálnejších partnerov. Zaujíma vás, prečo je to tak? Ako jediné znamenie totiž vo vzťahu predstavujú dobro a mier dokopy. Milujú ľuďom pomáhať a sú považovaní za veľkých humanistov. Máte doma partnera v znamení Váh?

vahy1
newmounts.com

Váhy túžia po spravodlivosti a pokoji v živote. Radi sa starajú o svojich blízkych priateľov a rodinu. Niekedy až natoľko, že to druhým začne prekážať, no treba si uvedomiť, že títo ľudia si to málokedy uvedomujú. Nemajú radi konflikty a robia všetko pre to, aby sa im vyhli. Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi milí, starostliví a vždy robia všetko pre to, aby boli všetci spokojní.

Nechajú sa zneužívať

Ak máte doma partnera narodeného v znamení Váh, mali by ste sa zamyslieť nad tým, či niekedy jeho dobrotu príliš nezneužívate, alebo či sami nie ste k nemu príliš kritický. Váhy nedokážu ľuďom povedať „nie“. V živote im to robí veľké problémy, pretože ľudia ich často zneužívajú a zraňujú. Preto napriek svojej láskavosti nemajú veľa skutočných priateľov.

Ideálny partner

vahy2
favim.com

Okrem toho, že sú to starostliví ľudia, sú aj jedným z najlepších znamení do partnerského života. Sú intenzívne lojálne, teda hľadajú v živote skutočné hodnoty. Ak ste sa dali dokopy s človekom v znamení Váh vedzte, že to s vami myslí vážne, a preto by ste to mali začať brať vážne aj vy alebo ho radšej pustiť k vode skôr než bude bolesti priveľa. Takýto partner bude totiž stáť na vašej strane bez ohľadu na všetko ostatné a nikdy vás nezradí.

Nie sú sebci

Váhy sú jedným z mála znamení, o ktorých sa nedá povedať, že by boli od prírody sebcami. Dokážu pomôcť dokonca aj tomu, kto im nie je sympatický. Nikdy sa na nič nepýtajú a ani nič nepožadujú. Hľadajú v živote naplnenie, ktoré im prináša služba druhým. Ak večer dostanete nezadržateľnú chuť na hovädzí hamburger, okamžite vám ho prinesú hoc aj spod zeme. Pri večernej romantike nečakajte, že budete spolu pozerať len film a jest. Partner v znamení Váh re vás urobí aj nemožné, len aby ste sa nenudili a prežili originálny večer. Ak mu poviete, že chcete o polnoci jazdiť na koni, ľahko sa môže stať, že sa na koni ešte v ten večer ocitnete.

vahy3
soulmeetlife.com

Nenávidia konflikty

Váhy nikdy nerobia závery prirýchlo. Ak ste sa náhodou pohádali, s najväčšou pravdepodobnosťou bude práve váš partner ten, kto príde prvý s ospravedlnením, a to aj napriek tomu, že na to nemá dôvod. Váhy sú veľmi oddané a milujúce a rešpektujú názory druhých. Napriek tomu ich ľudia často považujú za hlupáčikov bez názoru. Aj to je dôvod, prečo sú váhy vo vzťahoch večne nedocenené.

zdroj: babskeveci.sk, powerofpositivity.com

0
Komentovať