Jar so sebou priniesla smolu nielen pre Škorpiónov. Tieto znamenia čaká najhoršie obdobie tohto roka

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Prvý jarný deň máme za sebou a niektorí ľudia si možno všimli, že posledných pár dní bolo pre nich obzvlášť náročných. Máme pre nich zlé správy, horoskop túto jar nebude priať hneď viacerým znameniam.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Elite Daily, prvý jarný deň predstavuje prísľub nového začiatku. Pre väčšinu ľudí to znamená vzrušujúcu jazdu plnú nádeje, no tri znamenia by sa mali mať na pozore. Jar pre nich totiž bude najhorším obdobím tohto roka, ktoré budú musieť pretrpieť, aby sa ich situácia neskôr opäť zlepšila.

Foto: unsplash

Škorpión

Jar sa bude niesť pre Škorpiónov v znamení sebakritiky. Hoci to vonku vyzerá už krásne, pre vašu sebadôveru nastávajú temné časy. Možno ste to už pocítili, no stále viac si začínate všímať vlastné nedostatky a neustále sa vám darí nájsť ďalšie. Ste k sebe príliš kritickí, a to vás núti zatvárať sa doma a rušiť plány.

Ak sa chcete cítiť lepšie, oslovte svojich blízkych a strávte s nimi nejaký čas, aby ste si opäť spomenuli na to, aké sú vaše najlepšie vlastnosti, a prečo vás ľudia majú radi. Hoci ste k sebe kritickí, vaši priatelia a rodina vám môžu pomôcť vybudovať späť vašu sebadôveru, stačí sa vám zdôveriť s vašimi problémami.

Strelec

Najnovšie články