Toto je horoskop na rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu. Pozrite sa, čo všetko vás v tomto roku čaká

Nikoleta Kottešová

Foto: pexels

Ani sme sa nenazdali a máme tu nový rok 2023. Pre niektoré znamenia bude plný lásky, iných čakajú nové pracovné príležitosti. Portál Vogue priniesol veľký horoskop. Pozrite sa, na čo sa v tomto roku pripraviť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Baran

Nebojte sa zmien. Tento rok ich zažijete mnoho. Zbavte sa všetkého starého a objavte v sebe novú verziu vás. Taktiež zmeníte svoje vnútorné presvedčenia a začnete viac vnímať vašu silu a potenciál. Tento rast si bude vyžadovať aj trochu samoty, no nebojte sa jej. Začnite uprednostňovať svoje potreby.

Býk

Zamyslite sa, ako chcete, aby si vás ľudia pamätali? Je čas posunúť svoje presvedčenie o peniazoch a moci, aby ste mohli dosiahnuť vyššiu úroveň všetkými spôsobmi, po ktorých vaša duša skutočne túži. Spojte sa so svojou duchovnou a intuitívnou stránkou a ponorte sa do liečiteľského umenia. Pretože to bude hlavnou témou nasledujúcich mesiacov.

Blíženec

Verte svojim darom, sile a jedinečnosti. Práca na týchto veciach vám pomôže dostať sa na úroveň vyššie a privolať také príležitosti, ktoré sú pre vás vibračnou zhodou. Mali by ste pouvažovať nad vedomým pohybom ako je tanec, joga či bojové umenia. Dôverujte svojmu inštinktu.

Foto: pexels

Rak

Pamätajte, že vy ste tvorcom svojej reality. Začnite skúmať svoje myšlienkové vzorce a pusťte to, čo má odísť. Stanovte si zámer do tohto roka a spravte si nástenku vízií a cieľov, ktoré by ste chceli dosiahnuť.

Lev

Máte pocit, že rok 2023 bude vaším rokom, a je to skutočne tak! Verte sebe a svojej múdrosti, a nedovoľte nikomu, aby o vás pochyboval. V nasledujúcich mesiacoch sa rozšíri váš kruh priateľov, no kariéra a kreativita budú pre vás naďalej prioritou.

Panna

Nadýchnite sa, uvoľnite sa a verte. V prvých mesiacoch tohto roku budete svedkom toho, že veci sú lepšie, ako si predstavujete. Váš osobný život sa zmení k lepšiemu. Budete obklopený prajnými a láskavými ľuďmi. Ak je romantický partner niečo, po čom túžite, pripravte sa na stretnutie s niekým s veľkým potenciálom v priebehu niekoľkých mesiacov.

Foto: pexels

Váhy

Rozdávajte lásku a dobrú energiu, a ona sa vám vráti. Ani nebudete vedieť ako a pritiahnete k sebe naozaj veľa správnych ľudí a skúseností. Určité priateľstvo alebo vzťah vo vašom živote sa môže dramaticky skončiť.

Škorpión

Chcete vidieť mágiu? Pozrite sa na svoj život. Pozorujte všetky spôsoby, akými ste vyrástli a všetky spôsoby, akými ste zvíťazili nad svojimi vnútornými aj vonkajšími démonmi  Správni ľudia si nájdu cestu do vášho života. Pomôžu vám rozkvitnúť a naplniť váš potenciál.

Strelec

Mali by ste si uvedomiť, že nemôžete vždy potešiť každého, je to hlavnou súčasťou procesu dospievania. Rok 2023 bude pre vás plný nových nápadov a inšpirácie. Prestaňte o sebe pochybovať a zostaňte otvorený láske, čaká na vás vysnívaný princ.

Foto: pexels

Kozorožec

Ste dieťa šťasteny! Čakajú vás krásne veci, bez vynaloženia väčšej námahy. Buďte najmä vďační, a táto pozitívna energia sa bude násobiť. Dôverujte, že vaše rodinné vzťahy sa v priebehu najbližších mesiacov uzdravia a že dokážete prilákať partnera. Taktiež by ste mali začať opäť cvičiť, aby ste si utužili vaše zdravie.

Vodnár

Tento rok je váš a vaše najbláznivejšie sny sú vám na dosah. Nalaďte sa teda na vaše srdce, pamätajte na svoje skutočné povolanie a pripravte sa na kvantový skok smerom k predpokladanej budúcnosti. Avšak, pozor na impulzívne konanie.

Ryby

Všetko, čo ste doteraz zažili sa udialo z nejakého dôvodu. Urobte si chvíľku pre seba a predstavte si, ako by vyzeral váš život bez námahy a potom raz a navždy spomaľte a uvoľnite napätie.

Najnovšie články