Horoskop február na – Škorpión

Lucia Mužlová

Láska a vzťahyskorpion

Všetko, čo vás bude tento mesiac ťažiť, odložte bokom. Nemusíte sa do všetkého angažovať. V tomto prípade sa všetko vyrieši aj bez vášho zasahovania. V medziľudských vzťahoch budete prirodzene reagovať tak, že sa každá negatívna situácia premení na humornú. Využite všetok čas na svoj osobný rozvoj. Je potrebné ho rozvíjať po celý život. To, čo nadobudnete svojim poznaním a skúsenosťami, zúročíte v budúcnosti. Partner ocení každý váš prejav lásky, tak sa nebojte mu svoje pocity ukázať. Nezadané môžu očakávať lásku koncom mesiaca.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Možno tomu nebudete veriť, no aj v práci nájdete na každý problém riešenie. Pôjde to ľahko a kolegovia vás vždy podržia. Držte sa svojich cieľov a zbytočne neodbočujte a neriešte problémy za druhých. V práci sa bude udržiavať dobrá nálada a po náročnom januári sa tempo konečne trochu zvoľní.

Zdravie

Do nového roku ste vstúpili plné energie a v plnej kondícii. Ak ste však ešte nezapojili nejakú športovú aktivitu, je na to ideálny čas. Vonku je síce ešte zima, no to vám predsa nebráni v krátkej prechádzke. Ste zvyknuté skočiť si po mlieko do obchodu, ktorý je blízko vašeho domova? Tentokrát sa skúste prejsť do nejakého, čo sa nachádza ďalej. Prechádzky prospejú vašemu telu aj mysli.

Najnovšie články