Začína rok TIGRA: Toto prinesie jednotlivým znameniam v roku 2022

Hyriaková Kristína

Foto: maxpixels

Dnešným dňom sa oficiálne začal rok tigra podľa čínskeho horoskopu. Pandémia koronavírusu naďalej sužuje naše životy, no podľa horoskopu bude rok tigra iný a bude priať mnohým znameniam.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál SCMP, so zmenami v tomto roku prichádzajú aj príležitosti a zdá sa, že každé znamenie dostane možnosť urobiť všetko preto, aby mali šancu v láske, v podnikaní alebo kariére. Ako je to podľa jednotlivých znamení v čínskom zverokruhu?

Tiger

Tiger bude čeliť ťažkým časom, napriek tomu, že bude mať množstvo skvelých príležitostí. Môže sa im podariť získať povýšenie, ale aj podpísať veľmi nevýhodnú zmluvu, ktorá sa im môže vypomstiť. Pravidelne venujte pozornosť aj vášmu zdraviu.

Zajac

Zajac sa môže tešiť na šťastný rok. Bude sa im dariť v podnikaní aj v bežnom zamestnaní a zasiahne vás inšpirácia, vďaka ktorej si u vášho šéfa určite šplhnete. Využite každú príležitosť, ktorá vám príde do cesty, inak to ešte budete ľutovať.

Foto: archív babské veci

Drak

Tých, ktorí sa narodili v tomto znamení, čaká náročný rok. Hviezdy voči nemu nie sú priaznivé a mali by si dávať pozor na každé rozhodnutie, ktoré urobia a skôr sa držať v úzadí. Veľký pozor si dávajte hlavne na svoje zdravie a zdravie svojich blízkych.

Had

Aj had bude čeliť nedostatku šťastia a bude musieť viac počúvať ako konať. Niekedy sa vám však objaví podpora na miestach, ktoré by ste nikdy nečakali. Určite nezabudnite chytiť pomocnú ruku, ktorá sa vám podáva.

Kôň

Kone sa môžu tešiť na úspešný a dobrý rok 2022. Hviezdy sú voči nim priaznivé a môžu sa tešiť na lepšie finančné ohodnotenie a efektívne pracovné postupy. Dariť sa im bude aj vo vzťahoch.

Koza

Po uplynulom ťažkom roku sa tento určite zlepší. Ak sa rozhodnete robiť veľké zmeny, môžete zažiť počiatočné turbulencie, avšak keď vytrváte, uvidíte šancu, aká sa neodmieta. Tiež máte možnosť budovať dobré medziľudské vzťahy a účasť na mnohých spoločenských udalostiach.

Foto: pexels

Opica

Opice čaká rok plný zvratov a zmien. Ich najlepším riešením je brať veci veľmi konzervatívne a radšej sa nepúšťať do nových príležitostí. Aj keď dostanete nejakú príležitosť, radšej si to dobre premyslite.

Kohút

Zdá sa, že tento rok bude pre kohúta skvelý, pretože na nich sadá šťastie, kamkoľvek sa pohne. Kohút bude mať všetko. Skvelú príležitosť na povýšenie, zlepšenie vzťahov, povýšenie v práci a veľa krásnych zážitkov.

Pes

Psy majú za sebou ťažký rok a ich šťastie bude momentálne priemerné. Najmä v kreatívnych oblastiach by im pomohlo oživenie. Dôležité je dbať na zdravie svoje, ale aj členov rodiny, pretože pokiaľ to zanedbáte, môžete sa pripraviť na veľmi zlé následky.

Foto: pexels

Prasa

Prasa bude mať veľkú príležitosť zažiariť, hlavne v kariére. Ľudia spoznajú ich talent, musia si však dávať pozor na konkurenciu, ktorá to bude chcieť využiť. Ak vlastníte firmu, možno sa vám podarí nadviazať dobrú spoluprácu.

Potkan

Priemerný rok pred vami. Nemalo by sa vám udiať nič zásadné, minimálne v prvej polovici tohto roka. V druhej polovici roka by sa však mohlo stať, že budete mať možnosť ukázať svoj talent alebo objavíte niečo, čo vás bude extrémne baviť a venujete tomu svoj voľný čas.

Byvol

Tento rok môže byť pre vás veľmi šťastný, ak ho využijete na príležitosti vôkol vás. Dávajte si pozor na prekážky, ktoré sa môžu vyskytnúť, ale s chladnou hlavou by ste ich mohli v poriadku zvládnuť.

Najnovšie články