Horoskop na rok 2017: Blíženci

Lucia Mužlová

Blíženci vstúpili do roku 2017 s veľkými očakávaniami. Veríte, že sa budete mať dobre, že nebudete mať počas roka žiadne veľké prekážky, a že budete po celý čas žiť v hojnosti a spokojnosti. Samozrejme, je dobré si uvedomiť, že na všetkom treba poctivo pracovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nečakajte preto, že vám pečené holuby padnú z neba samé. Skúste menej snívať a viac jednať. Nežijeme v americkom sne, kedy si vás produkcia všimne v autobuse a rovno vás zavolá na kasting do filmu. Samozrejme, rok 2017 pre vás môže byť rozprávkový, no musíte počítať s tým, že vy túto rozprávku píšete a taktiež v nej hráte hlavnú úlohu. Snažte sa vždy spoliehať na svoje schopnosti a verte, že dokážete všetko, čo si zaumienite. To vás posunie oveľa ďalej vo vašom živote.

V roku 2017 by ste mali byť viac samostatní a nesnažte sa zviesť popri niekom inom. Buďte na seba hrdí za to, že vy ste to ťažné koleso, ktoré to tiahne dopredu. Predsa len, vtedy môžete najlepšie ovplyvňovať udalosti a smer, ktorým kráčate. Prihláste sa tento rok na nejaký kurz. Či už to bude kurz varenia, alebo nejaký cudzí jazyk, všetky zručnosti sa vám budú hodiť. Uvedomte si, koľko vecí považujete za samozrejmosť a pritom si ich neviete obstarať vlastnými rukami. Ak budete viac samostatní, vybudujete si svoju vlastnú šťastnú základňu.

Láska a vzťahy

V tomto roku je potrebné si hneď na začiatku priznať, že už vám predsa len nie je 20. Máte v poslednom čase pocit, že ste upadli do stereotypu? Rok 2017 je skvelý na to, aby ste sa z tohto stereotypu prebudili a začali so životom niečo robiť. Zapojte svoju fantáziu, povedzte o svojich pocitoch a myšlienkach partnerovi a spolu vyskúšajte nejaké nové veci. Nebojte sa otvorene hovoriť o svojich túžbach. Rok 2017 bude plný lásky, romantiky a vášne, ak sa mu naplno otvoríte.

Práca a peniaze

Keď skončí zima a nastanú teplejšie jarné dni, pocítite túžbu po oddychu. Aj keby ste v práci mali napätú atmosféru, aj keby ste vyrobili nejaký problém, nenechajte sa vyviesť z rovnováhy. Samozrejme to neznamená, že by ste mali v práci poľavovať. Ak ste svedomitý pracovník, máte nárok aj na pár dní oddychu. V lete by ste sa teda mohli vybrať na peknú týždňovú dovolenku. Podľa toho, ako budete do leta zaobchádzať s financiami, podľa toho si budete môcť zvoliť destináciu.

Zdravie

V roku 2017 sa vám budú všetky choroby a zdravotné problémy vyhýbať. Jedine by vás mohla občas postretnúť bolesť hlavy spôsobená záťažou a veľkou kopou práce. Doprajte si dostatok oddychu a nikdy nezabúdajte na svoje zdravie. Ďalším problémom by mohla byť nádcha, ktorú prekonáte začiatkom jari.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články