Veľký finančný horoskop: Veľký obnos peňazí pristane v náruči Baranom, Rybám a ďalším 3 znameniam

Monizz

O tom, že peniaze menia charakter, nemožno pochybovať, no rovnako nemožno pochybovať ani o tom, že sú v živote potrebné a nezaobíde sa bez nich naozaj nikto. Ako to už býva, človek je raz hore a raz dole. Tento scenár neobchádza ani naše peňaženky. Ktorým znameniam sa bude tento rok vo finančnej sfére dariť?

pixabay.com

Baran

Z hľadiska financií sa ľudia narodení v znamení barana nemajú čoho obávať. Účty budú stabilné, peňaženky bez väčších problémov plné a oplatí sa aj investovať. V prvej polovici roka by sa však barani mali vyhýbať neprimeranému riskovaniu a do väčších investícií sa púšťať až koncom leta. Ideálna bude kúpa alebo aspoň investícia do nehnuteľnosti, ktorá sa za pár rokov začne krásne vracať.

Býk

Bezstarostnosť býka je bude z hľadiska financií iba dočasná, aj keď majú nositelia tohto znamenia sklony k škrečkovaniu. V žiadnom prípade by ste viac nemali peniaze odkladať pod matracom, ale ich odložiť do banky a prestať sa báť napríklad takých sporení. Aby sa vaše financie znásobili, musíte preto niečo urobiť a prvým krokom je uvedomiť si, že peniaze nemôžu byť nečinné. Tak šup s nimi tam, kde sa zhodnotia, inak sa môže prihodiť, že o všetko prídete.

pixabay.com

Blíženci

Pozornosť je na mieste najmä v prípade nositeľov znamenia blížencov. Vaša rozšafnosť vás môže v tomto smere stáť veľa, pretože bezbrehé míňanie je horšie ako škrečkovanie pod matracom. Mali by ste si uvedomiť, že peniaze vám nebudú padať z neba a začať so sebou niečo robiť. Váš sklon minúť aj posledné centy sa teraz môže zdať až nevinne zábavný (však príde ďalšia výplata), no nepotrvá dlho a ocitnete sa v úzkych, kedy bude do výplaty času príliš veľa a požičať vám zrazu nebude mať kto.

Rak

Rakom sa v tomto roku vrátia dlhy, a to dokonca aj tie dlhodobé. Rok sa bude niesť v znamení veľkorysosti hviezd, ktoré vám doprajú nielen návrat požičaného alebo investovaného, ale aj úroky! Nebojte sa preto nových príležitostí investovať alebo vylepšiť to, čo sa dá. Finančné prostriedky sú na to, aby sa používali a vy s nimi viete narábať naozaj rozumne.

pixabay.com

Lev

Levy, majte sa na pozore. Vaša samoľúbosť môže ľahko zatieniť črtajúci sa problém. To, že ste doteraz požičiavali všetkým naokolo, pretože ste mali navyše a robili ste si dobré meno, sa vám môže v tomto roku ľahko vypomstiť. Ak ste nepožičiavali, potom s financiami narábajte opatrne. Levom hviezdy v peniazoch neprajú – neinvestujte do veľkých vecí ani projektov. Radšej si počkajte na ďalší rok. Nezabúdajte ani na to, že míňať sa nevypláca, pretože jeden mesiac máte viac a druhý menej. Ani neviete ako, a peniaze budú fuč.

Panna

Lakomé, ale pracovité panny si svoje peniaze vždy tvrdo vydreli. Inak to nebude ani tento rok, a preto sa pri zarábaní a investovaní celkom slušne zapotíte, no aspoň sa nemusíte báť veľkých a markantných strát. Peňazí bude aj v tomto roku dostatok. Môžete si pokojne dovoliť drahšiu dovolenku a ešte pokojnejšie môžete kúpiť to nové auto, o ktorom snívate už tri roky. Vaša vytrvalosť a zodpovednosť bude tento rok v oblasti financií odmenená.

pixabay.com

Váhy

Nositelia tohto znamenia by si mali na začiatku roka reálne sadnúť a popremýšľať nad rodinným rozpočtom. Nemusí to byť ideálne, no na zlepšenie podmienok nikdy nie je neskoro a obzvlášť nie tento rok. Buďte obozretní a neinvestujte s rizikom. Vyhýbajte sa hazardovaniu a riskovaniu. Ak sa pustíte do vecí, kde budete mať dostatočné záruky, potom sa nemusíte obávať straty. Ak nie, potom počítajte naozaj so všetkým.

Škorpión

Šporovlivé škorpióny presne vedia, ako na peniaze. Vo vašom prípade sa môže finančný krach konať len veľmi zriedka, a to by ste museli padnúť do poriadnej šlamastiky, aby k takémuto scenáru došlo. Aj tento rok môže byť pre vás vo finančnej sfére presne taký priaznivý, ako si ho zariadite. Držte sa svojej šporovlivosti, nemíňajte tam, kde to nie je nutné, investujte tam, kde sa to vypláca a zvyšok ukladajte, aby sa peniaze zhodnocovali.

pixabay.com

Strelec

Strelcov čaká náročný rok. Veľa minú, aby investovali a miestami budú mať pocit, že sa z toho nedá vyhrabať. Kritický môže byť aj ďalší rok, nielen ten 2018, ale nebojte sa. Všetko netrvá večne, a aj vám sa vaše peniaze začnú vracať, ak ste ich investovali do správnych sfér. Nemíňajte ak nemusíte a rozhodne sa nepúšťajte na exotické a dobrodružné cesty, ktoré by vás mohli vyjsť draho nielen z hľadiska peňazí.

Kozorožec

Kozorožcom sa bude dariť a budú si môcť dovoliť financovať všetky svoje nesplnené túžby prinajmenšom z predošlého roka. Odložené peniaze pokojne míňajte, pretože tento rok sa vám budú permanentne vracať a účty sa pekne navýšia. Racionálnym hlavám netreba pripomínať, že investovať sa oplatí len tam, kde je to bezpečné.

pixabay.com

Vodnár

Vodnári by si  mali dávať pozor na to, kde majú uložené svoje peniaze, a ako sa im zhodnocujú. Vo vašom prípade môže nastať hneď viacero scenárov, ako môžete o svoje financie čiastočne prísť. Rozhodne si hľadajte prácu aspoň na čiastočný úväzok, ak žiadnu nemáte, pretože práve tento rok vám môžu dôjsť všetky úspory.

Ryby

Rybám sľubujú hviezdy priemerný až pomerne dobrý finančný rok. Pozor by ste si mali rozhodne dávať na to, koľko vám na účet prichádza a koľko z neho odteká, pretože práve toto môže byť prelomové vo vašom tohtoročnom sporení. Takisto sa neoplatí dopriať si veľké výlety. Ak sa chcete udržať ako-tak na rovnakej úrovni, neodporúčame jazdiť na drahé dovolenky a radšej si tento rok posedieť doma a peniaze sa pokúsiť zhodnocovať.

pixabay.com

Pozri aj: Neuveriteľné! Princovia William a Harry majú sestru, o ktorej doteraz nikto ani len netušil!

zdroj: takprosto.cc

0
Komentovať