Boja sa záväzkov a zaľúbenia. 4 znamenia zverokruhu, ktoré utečú aj od pravej lásky

Hyriaková Kristína

Foto: pexels

Nájsť životnú lásku je snom mnohých ľudí. Sú však aj takí, ktorí sa záväzkov boja a nevedia, ako to vymyslieť tak, aby sa tohto strachu zbavili. Mnohí si myslia, že záleží aj na znamení zverokruhu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podobný názor má aj portál Thought Catalog, ktorý zverejnil niekoľko znamení zverokruhu, ktoré majú podľa nich problém so záväzkami. Patríte medzi ne aj vy?

Vodnár

Vodnári utekajú pred citovými prejavmi a je to o nich aj celkom známe. Sú radi slobodní a milujú život vo vlastnom svete. Sú starostliví a milujú celým srdcom, no nie vždy to vedia vykomunikovať priamo. Nechcú nikomu ubližovať a práve preto často odídu. Okrem toho veľmi potrebujú čas osamote.

Foto: pexels

Blíženci

Blíženci milujú lásku viac ako ktokoľvek iný, ale až do chvíle, kým sa nezačnú nudiť. A nudia sa takmer stále. Nikto nie je všestrannejší ako oni a takmer neustále túžia po zmene a novej výzve. Preto často nezostávajú s jednou osobou, potrebujú to skomplikovať a snažiť sa dosiahnuť niečo nové. Keď sa však zamilujú, potrebujú len danú osobu a neustále dobrodružstvo.

Panna

Panna je pragmatická a nebýva s niekým len preto, aby bola vo vzťahu. Správa sa tak, aby jej nikto neublížil a práve preto veľmi často zo vzťahu odchádza. Taktiež sa príliš bojí toho, že sa bude musieť pred niekým otvoriť a ukázať mu svoju zraniteľnú stránku.

Foto: pexels

Kozorožec

Cieľavedomí Kozorožci len zriedka ustúpia, keď niečo chcú a akonáhle im niekto vo vzťahu nedáva to, čo očakávajú, dokáže sa to rýchlo zvrtnúť. Potrebujú pochváliť a keď sa cítia nedocenení, hľadajú to inde. Tiež nepotrebujú vedľa seba partnera, ktorý im nie je oporou a potrebujú všetko riadiť a kontrolovať. Sú veľmi chladní a nemajú problém odísť, kedykoľvek majú pocit, že by to mali urobiť. Dokonca aj od vzťahu, ktorý funguje.

Najnovšie články