Boja sa záväzkov a zaľúbenia. 4 znamenia zverokruhu, ktoré utečú aj od pravej lásky

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Nájsť životnú lásku je snom mnohých ľudí. Sú však aj takí, ktorí sa záväzkov boja a nevedia, ako to vymyslieť tak, aby sa tohto strachu zbavili. Mnohí si myslia, že záleží aj na znamení zverokruhu.

Podobný názor má aj portál Thought Catalog, ktorý zverejnil niekoľko znamení zverokruhu, ktoré majú podľa nich problém so záväzkami. Patríte medzi ne aj vy?

Vodnár

Vodnári utekajú pred citovými prejavmi a je to o nich aj celkom známe. Sú radi slobodní a milujú život vo vlastnom svete. Sú starostliví a milujú celým srdcom, no nie vždy to vedia vykomunikovať priamo. Nechcú nikomu ubližovať a práve preto často odídu. Okrem toho veľmi potrebujú čas osamote.

Foto: pexels

Blíženci

Blíženci milujú lásku viac ako ktokoľvek iný, ale až do chvíle, kým sa nezačnú nudiť. A nudia sa takmer stále. Nikto nie je všestrannejší ako oni a takmer neustále túžia po zmene a novej výzve. Preto často nezostávajú s jednou osobou, potrebujú to skomplikovať a snažiť sa dosiahnuť niečo nové. Keď sa však zamilujú, potrebujú len danú osobu a neustále dobrodružstvo.

Panna

Panna je pragmatická a nebýva s niekým len preto, aby bola vo vzťahu. Správa sa tak, aby jej nikto neublížil a práve preto veľmi často zo vzťahu odchádza. Taktiež sa príliš bojí toho, že sa bude musieť pred niekým otvoriť a ukázať mu svoju zraniteľnú stránku.

Foto: pexels

Kozorožec

Cieľavedomí Kozorožci len zriedka ustúpia, keď niečo chcú a akonáhle im niekto vo vzťahu nedáva to, čo očakávajú, dokáže sa to rýchlo zvrtnúť. Potrebujú pochváliť a keď sa cítia nedocenení, hľadajú to inde. Tiež nepotrebujú vedľa seba partnera, ktorý im nie je oporou a potrebujú všetko riadiť a kontrolovať. Sú veľmi chladní a nemajú problém odísť, kedykoľvek majú pocit, že by to mali urobiť. Dokonca aj od vzťahu, ktorý funguje.

0
Komentovať