Vedeli ste, že každý človek má viac než jedno znamenie zverokruhu? Pozrite sa, aké je to vaše

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Každý človek má viac než jedno znamenie. To hlavné označujeme ako slnečné a odvíja sa od dátumu narodenia. Mesačné sa zas spája s vašou emotívnou stránkou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál THOUGHT CATALOG, keď sa vás niekto opýta na vaše znamenie zverokruhu, zvyčajne má na mysli vaše slnečné znamenie. Vaše slnečné znamenie sa určuje podľa toho, v akej polohe bolo Slnko v deň vášho narodenia. Vypovedá o vašich osobnostných vlastnostiach a o tom, čo chcete od života.

Mesačné znamenia sú spojené s emóciami. Mesiac totiž symbolizuje vášeň, emócie a zmenu. Vaše mesačné znamenie vám napovie, ako sa správate, keď ste sami. Vysvetlí vám tiež, ako vidíte sami seba a ako sa môžete v priebehu života zmeniť. Mesiac je tiež spojený so ženskosťou, takže ukazuje, aká ste matka.

Foto: pixabay.com

Na to, aby ste zistili, aké ste mesačné znamenie, potrebujete vedieť svoj dátum, čas a miesto narodenia. Vypočítať si ho môžete napríklad TU.

Rovnako ako slnečné znamenia, aj tých mesačných je 12.

Baran

Ak je vaše mesačné znamenie v Baranovi, ste agresívni, emocionálni a impulzívni. Temperamentným sa stávate, keď veci nejdú podľa vašich predstáv a ste neuveriteľne defenzívni. Vy však presne viete, čo chcete. Ste šikovní a počas vašich najlepších dní ste vynikajúcim riešiteľom problémov. Tiež riskujete a nebojíte sa ničoho, čo na vás svet hodí.

Býk

Ak je vaše mesačné znamenie v Býkovi, ste zmyselní, lojálni a pôvabní. Nikdy by ste neublížili ľuďom, na ktorých vám najviac záleží. Hoci nemáte radi zmeny, užívate si jednoduché veci v živote. Neberiete svoje úspechy ako samozrejmosť. Ste spokojní s tým, čo momentálne máte, ale vaším konečným cieľom je žiť život v luxuse.

Foto: pixabay.com

Blíženci

Ak je vaše mesačné znamenie v Blížencoch, ste racionálni a emocionálne inteligentní. Ste tiež dobrý komunikátor. Vždy dokážete vyriešiť problémy vo vašom vzťahu pomocou dobrého rozhovoru a snažíte sa čo najlepšie riešiť akékoľvek ťažkosti, ktorým čelíte. Nemôžete byť dlho ticho, ale väčšine ľudí sa to na vás páči.

Rak

Ak je vaše mesačné znamenie v Rakovi, ste nostalgickí a empatickí. Veľmi vám záleží na pocitoch iných ľudí a dokážete vidieť ich uhol pohľadu. Energia v miestnosti na vás dosť pôsobí a často sa prispôsobujete ostatným. Nie ste však vždy otvorení svojim vlastným pocitom. Radšej mlčíte, aby ste sa vyhli problémom.

Foto: pixabay.com

Lev

Ak je váš mesiac v Levovi, ste veľkorysí a láskaví. Hoci ste radi stredobodom pozornosti, máte obrovské srdce. Pre ľudí, ktorých milujete, by ste urobili čokoľvek. Pokiaľ vám bude venovaná dostatočná pozornosť a nebudete tlačení do úzadia, budete šťastní.

Panna

Ak je váš mesiac v Panne, ste trpezliví, spravodliví a analytickí. Máte vysoké štandardy a nerozumiete, prečo ostatní konajú iracionálne. Keď sa ostatní odvážia nerešpektovať vás, neprijmete to. Hneď im ukážete, kde je ich miesto.

Foto: pixabay.com

Váhy

Ak je váš mesiac vo Váhach, ste očarujúci a súcitní. Veríte, že všetko by malo byť spravodlivé a každý by sa mal k ostatným správať ako k seberovným. Hoci máte veľké srdce, môžete byť kritickí voči správaniu, ktoré vidíte u ostatných.

Škorpión

Najnovšie články