Vedeli ste, že každý človek má viac než jedno znamenie zverokruhu? Pozrite sa, aké je to vaše

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Ak je vaše mesačné znamenie v Škorpiónovi, ste divokí a vášniví. Bojíte sa, že sa zraníte, a preto len zriedka vyjadrujete svoje úprimné emócie. Do vzťahov a priateľstiev vstupujete až vtedy, keď ste si istí, že niekomu môžete dôverovať.

Foto: pixabay.com

Strelec

Ak je váš mesiac v Strelcovi, ste optimista a dobrodruh. Aj keď sa snažíte vidieť v ľuďoch to najlepšie, nebojíte sa postaviť sami za seba. Poznáte svoju hodnotu a nič vám to nezničí. Ak niečo chcete, budete za to bojovať.

Kozorožec

Ak je váš mesiac v Kozorožcovi, ste trpezliví a vytrvalí. Veľmi vám záleží na úspechu, preto beriete život vážne. Vždy pracujete na dosiahnutí konkrétneho cieľa a len zriedka si doprajete čas na odpočinok. Pracujete viac, ako sa zabávate.

Vodnár

Ak je váš mesiac vo Vodnárovi, ste svojrázni a nezávislí. Nie ste emocionálne najinteligentnejší, pretože nerozumiete tomu, ako ostatní myslia. Vždy sa však zo všetkých síl snažíte urobiť správnu vec. V skutočnosti si niekedy myslíte, že ste lepší ako ostatní, pretože ste hrdí na to, že ste k ľuďom za každú cenu milí.

Foto: pixabay.com

Ryby

Ak je váš mesiac v Rybách, ste kreatívni a sentimentálni. Emócie iných ľudí prežívate ako vlastné. Keď trpia oni, trpíte aj vy. Je pre vás ťažké oddeliť fikciu od fantázie, pretože ste hlboko duchovný človek. Bežne vás nazývajú starou dušou.

Najnovšie články