Ktoré znamenie zverokruhu v ženskom tele vie narobiť najviac škody? Ak tipujete, že je to Škorpión, tak by ste…

Monizz

Hovorí sa, že ženské emócie vo vypätých situáciách hraničia s reakciami zvierat. Niečo pravdy na tom bude, pretože ženy sú od prírody zúrivejšie, ako muži. A to nie je len konštatovanie, je to všeobecný fakt, ktorý ostáva len prijať. Tak, ako nepozná hranice mužská racionalita, nepozná ich ani ženská emocionalita.

Článok pokračuje pod videom ↓
pexels.com

No tá vie niekedy v medziľudských vzťahoch narobiť poriadnu šarapatu. Ženy v niektorých znamenia prekypujú väčšou dávkou emocionality, ktorú nevedia dostatočne ovládať. Dôsledkom toho sú tieto znamenia považované za nešťastné partnerky, od ktorých by bolo lepšie dať ruky preč. Patríte k nim aj vy?

Kozorožec

Ženy narodené v tomto znamení majú svoj názor a len ťažko im ho niečo zmení, ak sami nechcú. Napriek patričnej tvrdohlavosti sú ako partnerky naozaj obdivuhodné. Nerobia scény a svoje emócie zväčša vedia ovládať. Ako sa hovorí, ľadový kozorožec. Aj keď vnútri horia, navonok nedajú nič najavo. Ženy v znamení kozorožca ako partnerky naozaj stoja za to.

pexels.com

Vodnár

Vodnárky sú výborné priateľky, ktorých sa nemusí báť ani ženské ani mužské pohlavie. Obyčajne s emóciami silno bojujú, no dokážu ich ovládnuť. Pri veľkých scénach vodnárka radšej uniká. Toto znamenie totiž nemá rado konflikty a ak k nejakému dôjde, radšej sa mu oblúkom vyhne. Ako partnerky sú nestále a hovorí sa, že ani oddanosť im nie je veľmi vlastná. Nuž ale, aspoň nerobia scény.

pexels.com

Ryby

Veľmi citlivé a nedôverčivé ryby nikdy nedostanú taký rapel, na ktorý do smrti nezabudnete. Vyžadujú uznanie a podporu a takisto chcú vidieť, že ich partner má pri nich každý deň sviatok. Ony sami ten sviatok síce neurobia a očakávajú to od svojich silnejších polovičiek, no aspoň nikdy nikomu nevylepia facku. Sú síce prekvapivé partnerky, no pomerne pokojné. Vždy sa s nimi dá dohodnúť.

pexels.com

Baran

Sebecké malé tyranky. Majú svoju hlavu, ktorou idú neraz aj proti tomu najtvrdšiemu múru a verte, že rohami by preklali aj vás, keby ste im odporovali. Baran je vo všeobecnosti ťažké a temperamentné znamenie, ale ak sa usadia v ženskom tele, je to oveľa horšie. Dávajú ultimáta, plačú, kričia, nie je s nimi reč, niektoré aj bijú, sáču alebo trieskajú dverami. Rozumné slovo s nimi neprehovorí nikto, kým nebudú sami chcieť. Tieto ženy robia odjakživa veľké scény.

pixabay.com

Býk

V niečom sú ženy narodené v znamení býka podobné ako ženy narodené v znamení barana. Aj na býka treba poriadnu dávku trpezlivosti a tolerancie a podobne, ako pri baranoch, aj tu sú muži väčšinou len submisívnymi otrokmi. Nemajú na výber. Býky majú nervy na hrane. Niekedy emócie ovládnu, inokedy nie. Ak ich ovládnu, buď s vami neprehovoria, alebo to pocítite inak. Ak ich neovládnu, potom čakajte podobný scenár ako pri baranoch.

pexels.com

Blíženci

Ďalšie z nešťastných znamení, ktoré chcú raz to raz hento a slovo pokoj im nikdy nič nehovorí. Sú hysterické a romantické zároveň. Majú radi veľké scény a ospravedlňovanie. Vedia kričať, no vzápätí sa hodiť partnerovi do náručia so slovami ospravedlnenia. Žena narodená v znamení blíženca je komplikovaná a emócie na uzde rozhodne nedrží. Nie je však agresívna, ako býk ani baran, no pokojné hádky rozhodne nečakajte.

pixabay.com

Rak

Račice sú od prírodny submisívne a uplakané ženy. Vo vypätých situáciách ronia slzy, no vždy sa s nimi dá dohodnúť. Na chvíľu sa urazia, no potichu, Nikdy nezačnú s ničím búchať, ani veľmi kričať. Dajú vám pocítiť, že ste ich sklamali, naštvali, urazili, no nič viac. Budú šťastné, ak sa ospravedlníte, no ak to neurobíte, skôr či neskôr na to zabudnú. Ženy v znamení raka sú emocionálne, no vedia sa ovládať.

pixabay.com

Lev

Panovačné a tvrdé levice sa snažia vždy presadiť svoj názor. Väčšinou predpokladajú, že im nikto nebude odporovať a ak sa niekto náhodou pokúsi, potom si to poriadne odnesie. Nie krikom ani buchotom, ale poriadnou urážkou. Levice sú veľmi rafinované a dokážu opačnú stranu uraziť tak elegantne, ako žiadne iné znamenie. Sú dominantné a partneri si pri nich veľmi nepísknu. Z hádok takmer vždy vychádzajú ako víťazky.

pixabay.com

Panna

Panny sú emóciách pomerne bezohľadné. Lepšie povedané, ohľady berú len na tie svoje. Vo vypätých situáciách vidia len svoje názory, svoje argumenty a svoj hnev, alebo ľútosť. Nik a nič iné vtedy neexistuje. S pannami sa nevyhádate, žiaľ nikdy neuznajú, že by pravdu mohol mať aj niekto iný, než ony.

pexels.com

Váhy

Majú radi pozornosť, no málokedy sa im dostáva toľko, koľko by jej chceli. Vie ich to rozčertiť, ako mnoho iného, no váhy nikdy neudrú po stole, ani neodídu z domu. Sú pomerne nekonfliktné a cez problémy, tak ako aj cez vypäté emócie, sa rýchlo prenesú a nastane svetový mier.

pixabay.com

Škorpión

Nie je novinkou, že život so škorpiónom je ťažký. Žena narodená v tomto znamení vám nikdy nezačne do očí kričať ani nedostane hysterický záchvat. Zaútočí pomaly a potichu a keď príde správny čas, zasadí úder pod pás. So škorpiónkou sa neradno hádať a ani  podnecovať jej vnútorné nervy. Emócie ostávajú skryté. Zato neostane skrytá vaša vlastná úbohosť, ak sa pustíte do sporu s touto ženou.

pixabay.com

Strelec

Strelci aj strelkyne radi hovoria veci priamo a z očí do očí. Nikdy vás nenechajú na pochybách o tom, čo si myslia, no zároveň sú aj natoľko tolerantní, že sa pri nich v debate alebo konflikte nebudete cítiť ako neúspešný posledný mohykán. Vo všeobecnosti sú ženy narodené v tomto znamení ideálnymi partnerkami, i keď treba povedať, že potrebujú patričnú slobodu. A to sa zasa mnohým mužom nepáči.

pexels.com

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk (Monika), ofigenno.com