Horoskop na rok 2017: Panna

Lucia Mužlová

Panny, tak ako sa biele svetlo rozkladá po dopade na kryštáľ, tak aj vy v roku 2017 každú zdanlivo banálnu situáciu prežijete skutočne a s citmi. Svet sa neustále mení a je stále viac chaotický, vás to ale z miery nijak nevyvedie. U Panny si v tomto roku všímame hlavne pozitívnu citlivosť a vnímavosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tohtoročný horoskop vás panny láka von na čerstvý vzduch. Odoberte si z mysle všetky neduhy, ktoré v sebe nosíte a otvorte dušu prírode odkiaľ predsa len všetci pochádzame. Načerpajte novú energiu, nové sily a chuť do života. Prechádzka po lese či lúke Vám dodá skvelý pocit. Nastražte všetky zmysly a nasajte tú pravdivosť a krásu, ktorú nám dokáže dať len príroda. V roku 2017 veľmi nedbajte na spoločenské zvyky, skôr sa sústreďte na seba samu. Uvidíte kam Vás táto cesta dovedie.

Láska a vzťahy

V tomto roku si z lásky neberte príliš veľké sústo. Zdržanlivosť robí dobre nie len vašim citom, ale aj vášmu žalúdku. Netvrdíme, že by ste mali hneď odísť do kláštora, ale striedanie partnera každý mesiac je len trochu príliš pre jemnú povahu tohoto zemského znamenia. Upriamte svoju pozornosť skôr na krátkodobú rozkoš a nájdite si „úrodnú pôdu“, na ktorej budete môcť svoje city pestovať a prehlbovať ich. V láske nechce nikto stáť v ceste, ale než sa do niečoho pustíte, mali by ste si dobre premyslieť čo robíte. Premýšľať nad svadbou po pár mesiacoch vzťahu je predsa len trochu unáhlené.

Práca a peniaze

Všetko podstatné pre vašu prácu a kariérny rast sa prekvapivo nebude odohrávať na pracovnej pôde, ale skôr mimo nej. Mali by ste vnímať dôležitosť všetkých drobností, ktoré sa vám naskytnú. Všetky tie malé nepodstatné veci okolo práce sú veľmi dôležité, aj keď sa vám to na prvý pohľad nezdá. Grafy, štatistiky, čísla, poučky – toto nie je práca. Práca je o vašich výkonoch, o vašich výhrach, úspechu či neúspechu. Mali by ste sa sústrediť nato ako a čím vás práca napĺňa. Povzniesť sa nad problémy s kolegami a pekne sa usmiať predtým než vás niekto vytočí. Pokiaľ sa na zákazníka či kolegu usmievate, nič vás to nestojí ale prinesie vám to viac ovocia než tušíte. Radosť a úspech v práci viete docieliť všelijak, hlavné je aby ste nezabúdali na to, že keď dokážete s okolím naviazať citový kontakt a nie s ním len spolupracovať, bude váš úspech a chuť pracovať zdvojnásobená.

Zdravie

V tomto roku by ste si mali nadávať pozor hlavne na časté nachladnutia chrípky. Zväčšenú pozornosť však venujte i svojim kĺbom. Naplánujte si skutočný oddychový víkend. Pripravte si vaňu s horúcou vodou a ponorte sa do svojich zmyslov. Nemali by ste však zabúdať aj na prevenciu, oddych a zdravú stravu. Práve tieto tri veci sú kľúčom k plnohodnotnému zdraviu.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články