Sú láskaví, majú dobré srdce a ľudia ich často využívajú. 6 znamení zverokruhu, ktoré sa nechajú ľahko zmanipulovať

Hyriaková Kristína

Foto: pxhere

Znamenia zverokruhu sú veľmi vratké. Každý človek je iný a asi sa nedá presne povedať či môžeme povahu určiť len na základe znamenia a väčšina ľudí by určite povedala, že nie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ktoré znamenia sú však tie s najväčším srdcom, a preto sa nechajú najľahšie zmanipulovať? Zoznam pripravil portál Thought Catalog.

Rak

O Rakoch je známe, že sú srdeční a veľmi láskaví, takže nie je prekvapením, že sa nachádzajú na tomto zozname. Raky rozhodne môžu ľudí ohromiť, ale zároveň sa nechajú aj ľahko zmanipulovať. Snažia sa ukázať, ako veľmi im záleží na jednotlivých osobách a urobia všetko preto, aby tu boli pre ľudí, ktorých majú radi.

Foto: Unsplash

Ryby

Ryby sú veľmi emotívne znamenia, ktoré sa nechajú ovplyvniť svojimi emóciami. Ľahko sa vcítia a majú tendenciu brať pocity a problémy ostatných za svoje. Sú nerozhodné a majú pocit, že musia neustále všetkým vyhovieť. Nechajú sa však aj veľmi jednoducho zmanipulovať.

Lev

Lev je veľmi veľkorysý a nie vždy je za to ocenený. Veľmi radi povzbudzujú všetkých vo svojom okolí. To však neznamená, že si nedokážu do svojho okolia pritiahnuť aj niekoho, kto im skutočne ublíži. Keď majú niekoho radi, veľmi rýchlo dospejú k tomu, že sa ním nechajú zmanipulovať.

Baran

Baran má nákazlivú energiu, ktorú môže rozdávať. Niekedy sú však ich úmysly po chuti aj ľuďom, ktorí sa chcú na nich priživiť. Vždy sa obetuje pre tých, ktorých miluje, ale to znamená, že si to veľakrát ľudia okolo neho uvedomujú. A to spôsobuje ťažkosti skutočne mnohým ľuďom.

Foto: pexels

Panna

Panny majú rady veľa pozornosti, na to, že pôsobia na ľudí rezervovane a kriticky. Majú však mäkké srdce, ktoré ich veľmi často zradí. Preto by si mala dať pozor na všetko, čo sa deje okolo nej. Chcú pre všetkých urobiť to najlepšie, ale niekedy vlastne ani sama nevie, že jej chce niekto v okolí uškodiť.

Foto: unsplash

Kozorožec

Kozorožci sú na tom podobne ako Panny. Majú veľmi tvrdú škrupinu, ale keď sa pod ňu raz dostanete, už sa s tým nedá nič robiť. Majú veľké srdce, ktoré je naozaj to najviac, čo by ste chceli mať. Na druhej strane to práve pre nich často spôsobuje veľkú nevýhodu, pretože nech sa deje čokoľvek, vždy ich môže niekto zmanipulovať.

Najnovšie články