Môžete sa na nich spoľahnúť v každej chvíli. 5 znamení zverokruhu, ktoré vám dajú tú najlepšiu radu

Hyriaková Kristína

Foto: pexels

Na niektorých ľudí sa vo svojom živote jednoducho musíte spoľahnúť, nech sa deje čokoľvek. Napriek tomu, že len málo ľudí vie prijať radu, teraz je ten správny čas.

Článok pokračuje pod videom ↓

Niektoré znamenia zverokruhu sú podľa portálu Thought Catalog tie najlepšie, pokiaľ ide o rady. Patríte medzi ne aj vy?

Panna

Panna sa nebojí povedať pravdu, čo mnohí ľudia nevedia oceniť. Radu, ktorú prinesie, často ľudia považujú skôr za ranu pod pás, pretože je to väčšinou tvrdá realita toho, ako si to ostatní predstavujú. Nebudú sa s vami maznať a surovo vám povedia aj to, čo nechcete počuť, a to najmä vtedy, pokiaľ ide o rady. Ak vám niečo poradia, môžete si byť istí, že si to veľmi dobre premysleli.

Foto: pixabay

Kozorožec

Pokiaľ ide o dosiahnutie cieľov, nehľadajte nikoho iného ako Kozorožca. Je pravda, že rady, ktoré sa týkajú kariéry alebo riešenia problémov, sú to najlepšie pre vášho priateľa, ktorý je v znamení Kozorožca. Dokáže však dobre poradiť aj v emocionálnych veciach, ktoré sa týkajú vzťahov. Ukážu vám, čo ste zanedbali a možno aj to, pred čím ste doteraz zatvárali oči.

Ilustračná foto: pixabay

Býk

Znamenie, ktoré je trochu tvrdohlavé, ale pokiaľ má dobre poradiť svojim priateľom, veľmi dobre vie, ako má k tomu pristupovať. Ich hlavným cieľom je zabezpečiť, aby ste nedostali menej, ako si zaslúžite. Keď vás má rád, vždy urobí všetko preto, aby vám bolo dobre a aby vám poradil najlepšie, ako vie.

Blíženci

Sú síce chaotickí, ale vo všeobecnosti dávajú tie najlepšie rady, aké len vedia. Zariadia, aby ste sa nevrhali do rozhodovania bez toho, aby ste si neboli istí, že robíte dobre. Keď hľadáte dobrú radu, je fajn, keď máte kamaráta Blíženca, ktorý vám skutočne poradí najlepšie, ako len vie. Sú inteligentní a veľmi užitoční pri hľadaní tej správnej rady.

Foto: pexels

Ryby

Ryby sú talentované na poskytovanie rád, napriek tomu, že len zriedka ony počúvajú rady od iných ľudí. Sú veľmi zručné medzi emóciami a možnosťami, ktoré majú. Nechajú vás hovoriť tak dlho, ako potrebujete, taktiež vás vypočujú, no potom na vás spustia spŕšku vecí, ktoré by ste mali urobiť inak. Je len na vás či to prijmete a či to bude pre vás to pravé.

Najnovšie články