Horoskop na február – Rak

Lucia Mužlová

Láska a vzťahyrak

Ak pracujete s partnerom na bábätku, tento mesiac je na to ako stvorený a môže sa vám pošťastiť. Nezadané majú ideálnu príležitosť zoznámiť sa s niekým novým. Svoje rodinné korene by ste mali tento mesiac čo najviac utužovať, preto si urobte napríklad rodinné posedenie aj keď nemáte zrovna čo oslavovať. Nespokojní Raci budú premýšľať o veľkej zmene, no tú si radšej dobre premyslite. Je pred vami pocit istoty a stability, len ho budeme musieť skúsiť nájsť, čo je dlhá cesta.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

V zamestnaní budete tento mesiac veľkou oporou pre svojich kolegov, ktorí to budú mať o niečo ťažšie. Nenechajte sa však využívať. Nájdu sa aj takí, čo vás budú potrebovať len k tomu, aby splnili svoje vlastné ciele. Kolegovia vás odmenia pocitom dôvery, ktorý vám pomôže posunúť sa ďalej.

Zdravie

Rozhovor je niečo, čo vám pomáha preklenúť sa cez ťažšie obdobia v živote. Preto, ak vás niečo trápi alebo sa cítite psychicky na dne, vyrozprávajte sa najlepšej priateľke či partnerovi. Pozor by ste si mali dávať aj na chorobu, ktorá vás môže odstaviť na viac ako týždeň. Preto si doprajte dostatok tekutín, bylinkové čaje a samozrejme veľa vitamínov a minerálov v podobe zdravej a chutnej stravy.

Najnovšie články