Horoskop na rok 2017: Škorpión

Lucia Mužlová

Celým rokom 2017 sa s Vami bude tiahnuť zlatá niť, na ktorej budete mať zavesené šťastie, pozitívnu energiu a bohatý život. Šťastie sa Vám isto neotočí chrbtom. Snažte sa na sebe pracovať, byť každým dňom lepší ako deň minulý. Majte však na pamäti, že stále žijeme vo svete plnom ľudí, ktorý sú neprajný, chcú človeku ublížiť, pociťujú závisť a nenávisť. Pred takýmito ľuďmi sa majte na pozore a snažte sa s každým vybudovať dobrý vzťah, bez konfliktov. Ak sa vo Vašom okolí budú nachádzať len ľudia, s ktorými dobre vychádzate, budete aj Vy prekypovať pozitívnou energiou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Myslite aj nato, ako odolní dokážete v dnešnom svete byť. Nie ste jašterice, ktorej odtrhnutý chvost dorastie, ale ste škorpión, ktorý dokáže svet vnímať z rôznych uhlov. Pozrite sa na svet aj z pohľadu ľudí, ktorý s vami nemajú dobré vzťahy a pokúste sa to napraviť. Ďalšia rada pre Vás je aby ste sa nesnažili byť tým čím nieste (nejedzte mäso, pokiaľ vám nechutí, neovplyvňujte život ostatných, ak nie ste plnohodnotný vodca, nepracujte v noci, ak viete, že spánok je pre vás dôležitejší).

Láska a vzťahy

V roku 2017 vás v citovej oblasti čaká nová iskra. Teraz máte príležitosť vyliezť z ulity a vychutnať si svet. Naplňte sa pozitívnou energiou a ukážte svoju priebojnosť spolu so zvedavosťou. Kľúčom k láske však tento rok nebude pokoj, ale skôr kľukaté cestičky a prekážky. Nájdite si cestu, po ktorej pôjdete a nájdite to čo už dlho hľadáte. Hviezdy sú Vám naklonené a vaša usilovnosť určite nebude na škodu. Uvidíte že práve takéto cesty sú čarom, ktoré ste tak dlho hľadali.

Práca a peniaze

Tento rok sa budete ťahať do centra diania. Oceníte prácu v epicentre ruchu mesta, než v kancelárií za jedným stolom. Budete mať chuť spoznávať a prebojovať sa vyššie. Všetky možnosti máte otvorené, teraz môžete vyjsť von a realizovať sa. Či už chcete byť druhý Albert Einstein alebo Ozzy Osbourne, rok 2017 vám dáva veľké šance uspieť, tak do toho.

Zdravie

Máte pred sebou náročný rok, preto by ste mali hneď na začiatku tohto roka zájsť k lekárovi. Minulý rok Vás trápil zdravotný problém, ale neriešili ste ho. Odkladanie zdravotných problémov však nie je na mieste, pokiaľ nechcete aby vás niečo prekvapilo. Nezanedbávajte reč vášho tela. Zájdite na preventívnu prehliadku aby ste si boli istí, že je všetko v poriadku. V opačnom prípade zistíte čo sa deje a akým problémom trpíte. Nezabúdajte však, že tento problém musíte riešiť a nie ho vyhodiť za dvere.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články