Novinky o Harrym a Meghan. Toto po odchode z kráľovskej rodiny naozaj nikto nečakal

Hyriaková Kristína

Foto: SITA

Napriek tomu, že tomu veľmi veľa ľudí nerozumie, na svete existuje priam neskutočné množstvo fanúšikov britskej kráľovskej rodiny. Sú pod drobnohľadom médií a poznajú ich ľudia na celom svete. Pre mnohých ľudí je ich život fascinujúci a chcú sa o nich dozvedieť čo najviac detailov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Veľká väčšina informácií, ktoré máme o členoch kráľovskej rodiny, sú zo zahraničných zdrojov a veľmi často sú to len dohady. Napriek tomu ľudia hlcú každú jednu zaujímavosť, čo sa dozvedia. Už dlhšiu dobu je pre ľudí najfascinujúcejší príbeh princa Harryho a jeho manželky Meghan. Pre tých, ktorí by o nich chceli vedieť čo najviac z prvej ruky máme dobrú správu, podľa portálu Deadline o nich vznikne kniha.

Autori sa mali rozprávať priamo s Meghan a Harrym

Samotní Harry a Meghan pritom spolupracovali na tvorbe tejto knihy s novinármi Omid Scobie a Carolyn Durand. Kniha sa volá Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family alebo teda Nájdenie slobody: Harry a Meghan a tvorba modernej kráľovskej rodiny. Vyjsť by mala už v auguste tohto roku. Spisovatelia mali mať už dlhé roky prístup ku kráľovskej rodine, čo má z príbehu robiť skutočne autentický kúsok.

Odchod z kráľovskej rodiny

„S jedinečným prístupom a napísaná za účasti tých, ktorí majú ku kráľovskému páru najbližšie. Nájdenie slobody je blízky a odzbrojujúci portrét sebavedomého, vplyvného a progresívneho páru, ktorý sa nebojí prekonať tradáciu a je odhodlaný vytvoriť si novú cestu od centra pozornosti a venovať sa budovaniu humanitárneho dedičstva, ktoré zmení svet,“ píše sa v popise.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

O porušení tradícií

Podľa portálu Harry a Meghan poskytli rozhovor autorom knihy ešte predtým, než sa presťahovali z Veľkej Británie do Kanady a teraz do Los Angeles. Ich zástupcovia však podľa všetkého popierajú, že by sa rozprávali s autormi alebo boli súčasťou akýchkoľvek rozhovorov.

Zámerom bolo ukázať skutočný príbeh

Autori zdôraznili, že ich primárnym zámerom je zdieľať skutočný príbeh Harryho a Meghan. „Cieľom tejto knihy je vykresliť obraz skutočného Harryho a Meghan, páru, ktorý naďalej inšpiruje mnohých ľudí po celom svete prostredníctvom svojej humanitárnej a charitatívnej práce, ale sú často nepresne vykreslení,“ uviedli Scobie a Durand v tlačovej správe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Zástupcovia stretnutie popierajú

„Naše poslanie bolo motivované túžbou rozprávať presnú verziu ich cesty a napokon ukázať ľuďom pravdu o chybných správach, ktoré sa stali podstatou rôznych konšpirácií a neustále sa opakovali. Je to vďaka našim zdrojom, že sme sa mohli podeliť o definitívny a pravdivý príbeh vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu,“ dodali.

Najnovšie články