Hlavná hviezda obľúbenej vianočnej klasiky Sám doma prehovorila o krutosti svojho vlastného otca. Tento človek zničil Kevina McCallistera!

KatkaR

37-ročný herec, ktorý sa preslávil nielen účinkovaním vo filme Sám doma, ale aj problémami s drogami a alkoholom, sa nedávno so svojimi fanúšikmi podelil o ďalšiu temnú stránku svojho života. Ukázalo sa, že v detstve ho fyzicky i psychicky týral človek, ktorý by mu mal byť najväčšou oporou – jeho vlastný otec.

Culkin musel čeliť útokom zo strany otca Kita Culkina zakaždým, keď sa podľa neho nedokázal popasovať s úlohami, ktoré dostal. “Bol to strašný muž. Krutý a závistlivý. Mohol by som ukázať jazvy, ale nechcem,“ zdôveril sa herec. “Úprimne, rozvod mojich rodičov v roku 1995 bol pre mňa veľkou úľavou.“

https://www.instagram.com/p/Bee38RzFRXs/?tagged=macaulayculkin

Podľa všetkého je to práve Culkin starší, kto stojí za rozpadom Macaulayovej hereckej kariéry. Na začiatku 90. rokov bol totiž Kit osobným agentom svojho syna a svoju moc často zneužíval. Od producentov často žiadal vysoké poplatky a tak sa kariéra nádejnej hviezdy začala pochopiteľne postupne rozpadávať.

View this post on Instagram

Happy Birthday Kit 🙂 #macaulayculkin #kitculkin

A post shared by Macaulay (@macaulayculkinsource) on

Posledná detská úloha, v ktorej sa Culkin blysol, bola hlavná postava filmu Richie Rich v roku 1994. Po dlhých 9 rokoch sa znova objavil vo filme Club Mania. Podľa vlastných slov si chcel dať kvôli rodinným problémom pauzu od natáčania.

Keď mal Culkin 15 rokov, zažaloval svojich rodičov a zbavil ich práva disponovať svojím 17-miliónovým majetkom.

Podľa najnovších informácií z médií sa Culkinovi podarilo zbaviť sa závislostí a užíva si každý nový deň. Vzťahy s otcom sa zatiaľ napraviť nechystá, keďže podľa Macaulaya si to vôbec nezaslúži a svoje činy z predošlých rokov by pravdepodobne nikdy neoľutoval. Culkin starší v jednom z interview dokonca priznal, že Macaulaya už viac nepovažuje za svojho syna.

Skutočnosti, ktorým musel herec čeliť ešte vo svojom detstve, sa pravdepodobne podpísali aj na jeho celkovom postoji voči životu. Dúfame, že napriek nezhodám, ktoré mal s otcom, sa bude držať svojho nového ja, ktoré nezahŕňa drogy ani alkohol.

Možno sa hercovi ešte podarí natočiť aj pár geniálnych snímok, ktoré budú porovnateľné s kvalitou Sám doma. Čo myslíte?

Pozri aj: Kolega ju sexuálne obťažoval. Ona sa mu ale rozhodla pomstiť takýmto netradičným spôsobom, ktorý ho úplne odrovnal

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), ofigenno.com

Najnovšie články