Bude strážcom hlavy štátu, fanúšikovia sú nadšení. Prezidentka Zuzana Čaputová predstavila nového člena rodiny

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Prezidentka Slovenskej republiky je ostro sledovaná médiami, ale aj svojimi vlastnými fanúšikmi. S tými sa snaží komunikovať aj prostredníctvom sociálnych sietí, kde informuje nielen o veciach, ktoré sa týkajú našej krajiny, ale aj o súkromí zo svojho života.

Článok pokračuje pod videom ↓

Takýto príspevok zverejnila aj včera a na Instagrame si získal viac ako 44-tisíc likeov a viac ako 600 komentárov. Taký ošiaľ spôsobila fotografia jej nového psíka, ktorého si zaobstarala. „Rada by som vám predstavila nášho nového člena rodiny. Je to neskutočne učenlivý a živý psík. Volá sa Leon a už niekoľko týždňov nám robí veľkú radosť. Aké zvieratko robí doma radosť vám?“ napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Informovala o dôležitej udalosti

Mnohí ľudia ho hneď označili ako strážcu hlavy štátu. Pod komentármi jej hneď písali milé slová a informovali taktiež o svojich domácich miláčikoch, ktorých doma majú. Prezidentka bola v posledných dňoch na sociálnej sieti veľmi aktívna. Okrem milej informácii o novom členovi rodiny upozornila aj na Deň narcisov, ktorý sa nemohol konať v bežnom termíne, kvôli kríze spôsobenej koronavírusom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Každý z nás pozná onko pacienta

„Mnohí z vás majú vo svojom okruhu ľudí, ktorí trpia onkologickým ochorením. Pomocou zbierky na Deň narcisov poskytuje Liga proti rakovine týmto pacientom a ich rodinám dôležitú pomoc. Podporuje zdravotnícke zariadenia, nemocnice, občianske združenia, ale aj výskum v oblasti liečby onkologických ochorení. Vzhľadom k situácii s pandémiou sa tohtoročná zbierka nemohla konať v uliciach miest, ako je to každoročne zvykom. Netradične tak tento rok zbierka začala 31. júla a prebieha do 14. augusta online,“ informovala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Taktiež absolvovala dovolenku na Slovensku spolu so svojimi dcérami a priateľom a fanúšikom nedávno prostredníctvom krátkeho videa poďakovala za to, že je ich na sociálnej sieti už 300-tisíc.

Najnovšie články