Keď sa tri babičky stretli na svadbe vnúčat, ostali v šoku. Táto ich fotografia baví celý internet

Kristína Hagarová

ilustračná foto: pixabay

Svadby sú pre mnohých ľudí skutočne stresujúce. Nielen pre samotných novomanželov, ale aj pre hostí, ktorí často vôbec nevedia, čo by si mali obliecť. Napriek tomu sa dostanú do nepríjemnej situácie, keď je niekto oblečený presne takisto. Metro však informovalo o starých mamách, ktorým to vôbec neprekáža.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak existuje na svadbách nejaké nepísané pravidlo o tom, čo si obliecť a čo nie, mnohí v tom majú jasno. V prvom rade je skutočne nevhodné, keď je niekto v bielom. To je proste základ. Mnohé ženy sa však cítia nesvoje aj vtedy, keď má niekto oblečené presne to isté, čo ona. Dá sa však na to pozerať aj z druhej strany a úžasným príkladom sú práve tri staré mamy, ktoré na svadbu dorazili v rovnakých modrých šatách. A celé to bola neskutočná náhoda!

Rovnaké šaty nemusia byť problém

Modré šaty boli očividne veľmi populárne a Alex Campisi na Twitteri zverejnila fotografiu starých mám, ktoré však nevyzerajú nahnevane, ale práve naopak, pobavene. Aj keď by toto mnohí ľudia označili ako veľkú chybu, zdá sa, že ostatní to vnímajú úplne inak. Staré mamy vyzerajú úžasne a mohli by konkurovať aj družičkám. Aboslútne jedna druhej nezávideli a na tom, že prišli v rovnakých šatách sa náramne pobavili a aj vďaka tomu bola celá svadba o čosi výnimočnejšia.

Okrem iného staré mamy zvolili určite šaty, ktoré sú na takúto príležitosť vhodné a okrem toho im aj ohromne padnú. A čo si o tom, ako vyzerajú myslíte vy?